Р І Ш Е Н Н Я №490 від 27 березня 2018 року / Про продовження контракту з генеральним директором комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ сесія VІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я №490

27 березня 2018 року                                                                                  м. Сокаль

Про продовження контракту з генеральним
директором комунального підприємства
«Телерадіокомпанія «Сокаль»

Керуючись п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексом законів про працю України, Положенням про порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств (установ, організацій, закладів), які належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, укладення та розірвання з ними контрактів, затвердженим рішенням Сокальської районної ради від 20.10. 2011 року №130, зі змінами, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва Сокальська районна рада Львівської області ,-

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про роботу генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Новацького О.Є. взяти до відома
2. Продовжити контракт з Новацьким Олександром Євгеновичем на посаді генерального директора комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль» терміном на 1 рік.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

Голова районної ради                                                                   Микола Пасько