Р І Ш Е Н Н Я № 500 від 04 квітня 2018 року / Про надання дозволу на оренду приміщень

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІI сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я № 500

  04 квітня 2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 22.12.2017 року №4 Сокальського районного добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія», від 05.02.2018 року  б/н приватного підприємця Веклин Надії Ігорівни, від 05.02.2018 року №67/01-24  Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської райдержадміністрації, від 20.02.2018 року № 489/01-3,  від 20.02. 2018 року № 490/01-3, від 28.02.2018 року № 558/01-3,   від  19.03.2018 року №673/01-3 Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня»,  від 19.03.2018 року  б/н Відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1.    Надати відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на два роки одинадцять місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 15.3 м. кв., що знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Стуса, 4б,  для розміщення офісу громадської організації.
  2. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на продовження терміном на п’ять років, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 20,0 м. кв., що знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Я.Мудрого, 26,  для розміщення аптеки.
  3. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 37,0 м. кв., що знаходиться за адресою: с. Тяглів, вул. Центральна, 10,   з метою розміщення бібліотеки-філії Сокальської районної централізованої бібліотечної системи, без проведення конкурсу, з орендною платою 1 гривня в рік, як для бюджетного закладу.
  4. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 1,0 м. кв., що знаходиться за адресою: м.Сокаль, вул. Я.Мудрого, 26,  для розміщення терміналу самообслуговування.
  5. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди частини нежитлового приміщення загальною площею 3,0 м. кв., що знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26,  для розміщення терміналу самообслуговування ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».
  6. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на продовження терміном на 5 років, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 9,0 м. кв., що знаходиться за адресою м. Сокаль вул. Я. Мудрого, 26,  для розміщення закладу торгівлі, який здійснює торгівлю продовольчими товарами (крім товарів підакцизної групи).
  7. Надати Комунальному закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 78,0 м. кв., що знаходиться за адресою: с. Варяж, вул.Центральна, 13, з метою розміщення бібліотеки-філії Сокальської районної централізованої бібліотечної системи.
  8. Надати Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на укладення терміном на 2 роки 11 місяців договору оренди нежитлового приміщення (спортивного залу) загальною площею 162,0 м. кв., що знаходиться за адресою: с. Варяж, вул. Центральна, 21а, з метою проведення навчально-тренувальних занять навчальними групами ДЮСШ «Буг», без проведення конкурсу, з орендною платою 1 гривня в рік, як для бюджетного закладу.
  9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько