Р І Ш Е Н Н Я № 507 від 04 квітня 2018 року / Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІI сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я № 507

  04 квітня 2018 року                                                               м. Сокаль

                    

Про внесення змін до Регламенту
Сокальської районної ради Львівської області
VІI скликання

Керуючись пунктом 5 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання, затвердженого рішенням № 14 від 26.11.2015р. наступного змісту:

Пункт 4 статті 28 Регламенту викласти в наступній редакції:

«4. Проект рішення повинен мати погоджувальні підписи (візи) голови або головуючого на засіданні відповідної постійної депутатської комісії, спеціаліста районної ради, що здійснює правову експертизу проекту рішення, керуючого справами районної ради, автора проекту, керівника управління (відділу) районної держадміністрації, в компетенцію якого входить дане питання. При наявності в проекті рішень питань, які належать до компетенції інших керівників представницьких чи виконавчих органів, – візи цих керівників.»

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

Голова районної ради                                                                Микола Пасько