Р І Ш Е Н Н Я № 509 від 04 квітня 2018 року / Про використання революційного прапора ОУН на території Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІI сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я № 509  

  04 квітня 2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про використання революційного
прапора ОУН на території
Сокальського району

Розуміючи істинну ідеологію червоно-чорного стяга – прапора країни, яка охоплена боротьбою, з нагоди 89-річчя від Дня створення ОУН, керуючись частиною другою статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку,  з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Виконувати підняття біля адміністративного будинку Сокальської районної державної адміністрації, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв, згідно з додатком.
  2. На знак вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН піднімається в траурному оформленні – у цьому випадку до верхньої частини древка або флагштока прапора прикріплюється чорна стрічка.
  3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Сокальщини вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дати, наведені в додатку до цього рішення.
  4. Вказане рішення надіслати органам місцевого самоврядування Сокальського району.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько

 

додаток до ріш. 509 прапор ОУН 04.04.18