Р І Ш Е Н Н Я №511від 4 квітня 2018 року / Про депутатський запит Монастирського Р.Т.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІІ сесія VІІ скликання
Р І Ш Е Н Н Я №511

4 квітня 2018 року м. Сокаль

Про депутатський запит
Монастирського Р.Т.

Заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата Монастирського Р.Т. до голови Сокальської районної ради Львівської області Паська М.М. щодо надання інформації про рішення сесій Сокальської районної ради Львівської області та інших документів, відповідно до частини 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати депутатський запит депутата Монастирського Р.Т. до голови Сокальської районної ради Львівської області Паська М.М. щодо надання інформації про рішення сесій Сокальської районної ради Львівської області та інших документів.
2. Голові Сокальської районної ради Львівської області Паську М.М. розглянути депутатський запит Монастирського Р.Т. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

Голова районної ради            Микола Пасько