Р І Ш Е Н Н Я № 510 від 04 квітня 2018 року / Про звернення Сокальської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХVІI сесія VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я № 510

04 квітня 2018 року          м. Сокаль

Про звернення Сокальської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України

Керуючись статтею 22 Конституції України та відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Про статус депутатів місцевих рад», Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення Сокальської районної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України щодо активізації процесів щодо створення Єдиної Помісної Церкви в Україні.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

Голова районної ради          Микола Пасько

Верховній Раді України

Президенту України

Кабінету Міністрів України

Службі безпеки України

Міністерству внутрішніх справ
України

Антидержавна діяльність представників Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) стала серйозним викликом національній безпеці України. Фактично, ця повністю керована з Російської федерації структура, активно використовується у інформаційній складовій війни, яку Російська Федерація четвертий рік веде проти України.
Представники УПЦ МП постійно висловлюють свою антиукраїнську та антидержавну позицію, публічно заперечують факт російської агресії, активно підтримують російський окупаційний режим в Криму, Донецькій та Луганській областях.
Керівництво УПЦ МП публічно зневажає пам’ять загиблих героїв російсько-української війни.
Представники УПЦ МП здійснюють діяльність, спрямовану на підрив державного суверенітету та територіальної цілісності України. Сьогодні діяльність цієї структури становить очевидну загрозу національній безпеці України.

У зв’язку з вище викладеним, з метою консолідації українського народу, депутати вимагають:
– активізувати процес щодо створення Єдиної Помісної Церкви в Україні;
– звернутись до Президента України, Верховної Ради України , Кабінету Міністрів України.

З метою захисту суверенітету та територіальної цілісності України, у межах повноважень Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ України, вжити невідкладних заходів та перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ МП до співпраці з ФСБ РФ та іншими спецслужбами держави-агресора.

Прийнято на XXVІІ сесії VІІ скликання
Сокальської районної ради Львівської області
04 квітня 2018 року