Про створення опорної школи на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ  СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та реорганізацію освітніх закладів

проект

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

 ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сесія        скликання

Р І Ш Е Н Н Я  №

________2018р.                                                                    м.Сокаль

 

Про створення опорної школи на базі
БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ
ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ
 СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та реорганізацію освітніх закладів

 

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України,  Законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 №79 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», рішення XVІ позачергової сесії VІІ скликання Жужелянської  сільської ради  Сокальського району Львівської області від та Хлівчанської сільської ради від «Про реорганізацію та створення опорної школи», висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму та релігійного розвитку та з  метою забезпечення умов для рівного доступу до якісної освіти, підвищення рівня якості освіти, ефективного використання наявних ресурсів районна рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити результати конкурсу на кращий проект опорної школи – протокол засідання журі конкурсу на кращий проект опорної школи від 19.09.2017року.
 2. Створити опорну школу на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 3. Реорганізувати ЖУЖЕЛЯНСЬКУ ЗАГАЛЬНОСВІТНЮ ШКОЛУ І СТУПЕНЯ ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947280) шляхом приєднання до юридичної особи  БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947280).
 4. Здійснити процедуру реорганізації ЦЕБЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947268) шляхом приєднання до юридичної особи БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947222).
 5. Здійснити процедуру реорганізації ТЯГЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ХЛІВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947268) шляхом приєднання до юридичної особи  БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947222).
 6. Створити комісію з реорганізації ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНОСВІТНЮ ШКОЛУ І СТУПЕНЯ ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та визначити його місцезнаходження за адресою згідно з додатком 1.
 7. Створити комісію з процедури реорганізації ЦЕБЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та визначити його місцезнаходження за адресою згідно з додатком 2.
 8. Створити комісію з процедури реорганізації ТЯГЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ХЛІВЧАНСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та визначити його місцезнаходження за адресою  згідно з додатком 3.
 9. Визначити строк заявлення кредиторами своїх вимог протягом 2 (двох) місяців із дати офіційного оприлюднення інформації на відповідному веб-порталі, що передбачено чинним законодавством.
 10. Комісіям з реорганізації:
 • провести інвентаризацію майна закладів;
 • письмово повідомити кредиторів про реорганізацію закладів;
 • провести погашення кредиторської та вжити заходів щодо стягнення дебіторської заборгованостей згідно з чинним законодавством України;
 • здійснити передачу майна закладів відповідно до вимог чинного законодавства України;
 • надати на затвердження до районної ради передавальні акти закладів за результатами проведеної роботи;
 • передати документи постійного зберігання до відповідної архівної установи; здійснити інші заходи, передбачені чинним законодавством.
 1. Встановити, що БЕЛЗЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947222) є правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов‘язків ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ ЗАГАЛЬНОСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947280) ЦЕБЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ЖУЖЕЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947280) та ТЯГЛІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І СТУПЕНЯ ХЛІВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (код ЄДРПОУ 23947268).
 2. Сокальській районній раді розробити та затвердити нову редакцію СТАТУТУ БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та положення про філії
 3. Координацію заходів щодо виконання цього рішення покласти – на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму та релігійного розвитку

 

Голова районної ради                                                                                         М.М.ПАСЬКО

 

додатки до проекту рішення Про створення опорної школи на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ  СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та реорганізацію освітніх закладів