Р І Ш Е Н Н Я №517 від 24 квітня 2018 року / Про депутатський запит Гуза І.В.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХVІІІ  сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №517

         24 квітня 2018 року                                                               м. Сокаль

Про депутатський запит
Гуза І.В.

Заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата Гуза І.В. до Прокурора Червоноградського місцевої прокуратури Гарасимчука Я.М. щодо факту ненадання відповіді на його депутатський запит керівником Сокальського РЕМ ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО», відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Гуза І.В. до Прокурора Червоноградського місцевої прокуратури Гарасимчука Я.М. щодо факту ненадання відповіді на його депутатський запит керівником Сокальського РЕМ ПАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».
  2. 2. Прокурору Червоноградського місцевої прокуратури Гарасимчука Я.М. розглянути депутатський запит Гуза І.В. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

Голова районної ради                                                                Микола Пасько