Травень 14 2018 0Комент.

У Сокалі засяяли нові зірки - "Мамині зіроньки 2018"

12-13 травня у Сокалі відбувся ХХІV міжнародний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Мамині зіроньки – 2018”.

Фінал конкурсу відвідали голова Сокальської районної ради Микола Пасько, голова Сокальської РДА Роман Токай, заступник голови РДА Микола Поліщук та депутат Львівської обласної ради Сергій Касян. Керівництво району висловили щиру подяку організаторам та учасникам за пропагування української пісні та народних традицій.

Зокрема, голова районної ради передав слова вдячності голові військово-цивільної адміністрації Попаснянського району що на Луганщині, за гідно представлений регіон на фестивалі-конкурсі у Сокалі.

“24 рік поспіль проходить в Сокалі пісенний фестиваль до дня Матері “Мамині зіроньки”. Колись його заснував Віктор Знак і КО’ (дякуємо), тепер продовжуємо ми. Цьогоріч в конкурсі беруть участь дітки трьох вікових категорій з Попаснянщини Луганської обл. Дякую голові ВЦА Віктору Шикуну за практичне втілення нашої угоди про співпрацю, Мирослава Михайлюк за налагодження культурного обміну та організацію фестивалю” – написав на своїй сторінці у мережі фейсбук Микола Пасько.

Серед журі конкурсу були відомі артисти та діячі мистецтв, а саме:

  • оперна співачка, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, викладач вокальної кафедри Національної музичної академії ім. Миколи Лисенка, доктор філософії, кандидат мистецтвознавства Іванна Комаревич (голова журі)
  • заступник генерального директора з концертно-гастрольної діяльності Львіської обласної філармонії, керівник академічного інструментального ансамблю «Високий Замок» Андрій Яцків
  • співак, композитор, продюсер, фронтмен гурту «GONTA» Кость Фастівець
  • заслужений діяч мистецтв України, член Національної ліги українських композиторів, керівник театру-студії дитячої естрадної пісні “Троянда-С” Олександр Синютін
  • керівник гурту «Галіція Фольк Бенд», заступник директора Львівського музичного коледжу ім.С.Людкевича Володимир Іванець

За словами організаторів, наступний ювілейний фестиваль-конкурс дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Мамині зіроньки 2019” обіцяє бути цікавим та неординарним.

Довідка.
Участь у фестивалі-конкурсі взяли участь 40 учасників у трьох вікових категоріях з різних регіонів України, зокрема з Львівської області: Сокальський район – м.Сокаль, м.Белз, с.Тартаків, с.Поториця, с.Княже, с.Волиця, с.Шарпанці с.Ванів; м.Червоноград; Жовківського району – м.Жовква, м.Рава-Руська, с.Боянець, с.Зіболки, с.Волиця, с.Магерів; Городоцький район – с.Мшана; м.Кам’янка-Буська.
Волинської області: м.Луцьк; смт.Торчин; смт.Маневичі; с.Гаївка Шацького району;
Тернопільської області м.Вишнівець;
Луганської області: м.Попасна, смт.Вовчоярівка;
м.Красноярськ Росія.

Лауреати міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Мамині зіроньки – 2018».

Лауреати ІІІ премії

І група (молодша вікова категорія 8-11 років)
1. Возняк Леся, с.Волиця, Сокальський р-н, керівник Ірина Ткач
2. Миронюк Анна, м. Луцьк, Волинська обл., керівник Алла Опейда
3. Петрусь Вероніка. с.Волиця Жовківського р-ну, керівник Вікторія Венедіктова

ІІ група (середня вікова категорія 12-14 років)
1. Дмитренко Вікторія, м.Кам’янка-Буська, Львівська обл., керівник Іванна Комаревич
2. Чучвара Марія, с.Зіболки Жовківського р-ну, керівник Мар’яна Тимчишин

ІІІ група (старша вікова категорія 15-17 років)

1. Рудик Віра, с.Тартаків Сокальського р-ну, керівник Ольга Шевчук.

Лауреати ІІ премії

І група (молодша вікова категорія 8-11 років)

1. Галас Артур, м. Рава-Руська Жовківського р-ну, керівник Вікторія Венедіктова
2. Левицька Вероніка, м.Сокаль, керівник Ольга Шевчук

ІІ група (середня вікова категорія 12-14 років
1. Стасевич Назар, м.Червоноград, керівник Наталія Зіньків

ІІІ група (старша вікова категорія 15-17 років)
1. Островська Любов, с.Мшана, Городоцький р-н, Львівська обл., керівник Іванна Комаревич

Лауреати І премії

І група (молодша вікова категорія 8-11 років)
1. Лавренюк Дарина, смт.Торчин, Луцький р-н, Волинська обл., керівник Алла Опейда
2. Свирид Павло, м.Вишнівець, Тернопільська обл., керівник Іванна Комаревич
3. Черчик Юлія, смт Маневичі, Волинська обл., керівник Олександр Синютін

ІІ група (середня вікова категорія 12-14 років
1. Мусій Олег, с.Боянець, Жовківський р-н, керівник Наталія Тимосевич

ІІІ група (старша вікова категорія 15-17 років)
1. Горбяк Діана, м. Жовква, керівник Вікторія Венедіктова

Володар Гран-Прі

Курташ Дарія, м.Красноярськ, Росія, керівник Іванна Комаревич