ПРОТОКОЛ №23 постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ від від “10” травня 2018 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТІЙНА ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ

з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

П Р О Т О К О Л  № 23

від « 10  » травня 2018 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:           Притулко В.Я.

Секретар постійної комісії:       Стельмащук М.П.

Члени постійної комісії:     Ходор С.П.

Відсутні:, Гаврилів Я.С., Красько Б.І .

 

Запрошені:  Ребрина Л.Я., Саламанчук О.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 2. Розгляд проектів рішень, включених в порядок денний ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 3. Ознайомлення з листами.

 

 1. Про затвердження порядку денного ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

 

 СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

Голосували : За –  одноголосно.

 1. Розгляд проектів рішень, включених в порядок денний ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання:

 

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я., Ребрина Л.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік »

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районних Програм на 2018 рік.

        ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я., Леонова Г.С.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до районних Програм на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік.   ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

–     СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017 – 2020 роки.

      ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

      ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017 – 2020 роки»

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення впс «Белз», впс «Угнів» Львівського прикордонного загону, що розташовані на території Сокальського району Львівської області на 2018 рік.

        ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради  розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення впс «Белз», впс «Угнів» Львівського прикордонного загону, що розташовані на території Сокальського району Львівської області на 2018 рік»

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період  в межах Сокальського району  на 2018рік.

 ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради  ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки  філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період  в межах Сокальського району  на 2018рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми „Дороги Сокальщини на 2018 – 2020 роки”.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми „Дороги Сокальщини на 2018 – 2020 роки”».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2018 рік.

 ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік »

Голосували : За – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік.

 ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік.

        ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

         ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік».

Голосували : 3а – одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2018 рік.
 • ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради  розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2018 рік».

Голосували : За –  одноголосно.

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 • ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».

Голосували : За – одноголосно.

     СЛУХАЛИ:  Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році.

 

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у Сокальському районі на 2018 рік.

        ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради  розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у Сокальському районі на 2018 рік ».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку спортивної інфраструктури у Сокальському районі на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми розвитку спортивної інфраструктури у Сокальському районі на 2018 рік »

Голосували : За –  одноголосно.

 

         ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

      

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рік

ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік.

         ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

  ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік»

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік

        ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік».

Голосували : За –  одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки».

Голосували : За – одноголосно.

 

 •  СЛУХАЛИ:  Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік».

Голосували : За – одноголосно.

 

 •   СЛУХАЛИ:  Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018 – 2019 роки.

             ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

             ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018 – 2019 роки».

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ:  Про внесення змін в Програму „Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки”.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

       ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму „Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки» .

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми промоції, підвищення інвестиційної привабливості та розвитку туризму на Сокальщині.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження Програми промоції, підвищення інвестиційної привабливості та розвитку туризму на Сокальщині» та  розглянути запропонований проект рішення по ньому.

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік» та  розглянути запропонований проект рішення по ньому.

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,8610 га., яка розташована за адресою: Поторицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,8610 га., яка розташована за адресою: Поторицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)» та  розглянути запропонований проект рішення по ньому.

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 24,7440 га., яка розташована за адресою: Домашівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 28,7440 га., яка розташована за адресою: Домашівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)» та  розглянути запропонований проект рішення по ньому.

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 12,3300 га., яка розташована за адресою: Домашівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 12,3300 га., яка розташована за адресою: Домашівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)» та  розглянути запропонований проект рішення по ньому.

Голосували : За – одноголосно.

 

 • СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми розвитку Народних Домів Сокальського району у 2018 році.

       ВИСТУПИЛИ: Притулко В.Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження Програми розвитку Народних Домів Сокальського району у 2018 році» та  розглянути запропонований проект рішення по ньому.

Голосували : За – 2  Проти – 1              Рішення не прийнято.

 

 1. Ознайомлення з листами.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:

лист Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області від 06.02.2018р. № 1798/65/01-2018-РС щодо Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Сокальському районі, покращення матеріально-технічного забезпечення Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області на 2018 рік – рекомендовано скерувати на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та на розгляд чергової сесії Сокальської районної ради.

– лист депутата Сокальської районної ради Притулка В.Я. щодо винесення на розгляд чергової сесії районної ради поправок до проекту про «Внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради VII скликання» – рекомендовано включити дане питання до порядку денного чергової сесії  та розглянути запропоновані поправки.

– протокол № 5 від 30.03.2018р. районної комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних ситуацій  – інформацію взято до відома.

лист Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги від 16.04.2018р. № 04-27/169 щодо здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству – інформацію взято до відома.

Голосували : За – одноголосно.                                  

 

Голова постійної комісії                                                                            Віктор Притулко

 Секретар постійної комісії                                                                       Марія Стельмащук