ВИСНОВОК ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ за результатами засідання від «10» травня 2018 р.

 ВИСНОВОК

ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ

з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

за результатами засідання від «10» травня 2018 р.

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний ХХІX позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 2. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік »
 3. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до районних Програм на 2018 рік».
 4. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік».
 5. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми організації підготовки громадян до призову і служби в Збройних Силах України та виконання мобілізаційних заходів в Сокальському районі на 2017 – 2020 роки»
 6. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення впс «Белз», впс «Угнів» Львівського прикордонного загону, що розташовані на території Сокальського району Львівської області на 2018 рік»
 7. Рекомендувати сесії районної ради ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки  філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період  в межах Сокальського району  на 2018рік».
 8. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми „Дороги Сокальщини на 2018 – 2020 роки”».
 9. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік».
 10. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження районної Програми „Майданчик з тренажерним обладнанням” на 2018 рік».
 11. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік »
 12. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік».
 13. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік».
 14. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки».
 15. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік».
 16. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2018 рік».
 17. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».
 18. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році».
 19. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності у Сокальському районі на 2018 рік ».
 20. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми розвитку спортивної інфраструктури у Сокальському районі на 2018 рік »
 21. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Комплексної Програми інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рік».
 22. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік»
 23. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік».
 24. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 -2020 роки»
 25. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік»
 26. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху для учнів закладів освіти Сокальського району на 2018 – 2019 роки»
 27. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму „Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки»
 28. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження Програми промоції, підвищення інвестиційної привабливості та розвитку туризму на Сокальщині» та розглянути запропонований проект рішення по ньому.
 29. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження Програми підтримки місцевих ініціатив на 2018 рік» та розглянути запропонований проект рішення по ньому.
 30. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 18,8610 га., яка розташована за адресою: Поторицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)» та розглянути запропонований проект рішення по ньому.
 31. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 28,7440 га., яка розташована за адресою: Домашівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)» та розглянути запропонований проект рішення по ньому.
 32. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний позачергової сесії питання «Про затвердження технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 12,3300 га., яка розташована за адресою: Домашівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)» та розглянути запропонований проект рішення по ньому.

  

Голова постійної комісії                                                                          Віктор Притулко