Р І Ш Е Н Н Я №559 від 17 травня 2018 року / Про звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання та погодження створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІХ  сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 559

 17 травня 2018 року                                                                       м.Сокаль

  

Про звернення до Міністерства екології
та природних ресурсів України щодо підтримки
клопотання та погодження створення національного
природного парку «Надбужжя»
імені Блаженнішого Любомира Гузара
на території Сокальського району Львівської області
з підпорядкуванням Міністерству екології
та природних ресурсів України

Розглянувши лист голови постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій  Сенюка А.І. від 06.05.2018 року № 06-05-01 про звернення щодо підтримки клопотання ініціативної групи та погодження створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара, керуючись  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 51-53 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» та враховуючи висновок постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Прийняти та направити звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання ініціативної групи про створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України  (додається).

2.Підтримати пропозицію створення національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара орієнтовною площею 3294га, на території Сокальського району в структурі Міністерства екології та природних ресурсів України.

3.Погодити входження до складу національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара земель:

– ДП «Жовківське лісове господарство» загальною площею 52га (територія заповідних урочищ місцевого значення «Великомостівське»- 27га, та «Борове» – 25га), у тому числі з вилученням у постійного лісокористувача – 52га;

– ДП «Рава-Руське лісове господарство» загальною площею 150га (територія ботанічного заказника загальнодержавного значення «Волицький»), у тому числі з вилученням у постійного лісокористувача –150га;

– ДП «Радехівське лісомисливське господарство» загальною площею 3092 га (територія лісового заказника місцевого значення «Великий ліс» – 1649га, територія ландшафтного заказника місцевого значення «Федорівка» – 1409га, територія заповідного урочища місцевого значення «Борок» – 34га), у тому числі з вилученням у постійного лісокористувача – 3092га.

  1. ДП «Радехівське лісомисливське господарство», ДП «Рава-Руське лісове господарство», ДП «Жовківське лісове господарство» надати погодження та розглянути питання щодо відмови від земель, зазначених у пункті 2 цього рішення, з метою включення їх до складу національного природного парку «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара в структурі Міністерства екології та природних ресурсів України.

5.Голові Сокальської районної ради Львівської області забезпечити оприлюднення даного рішення в часописі районної газети “Голос з-над Бугу” та через КП «Телерадіокомпанія «Сокаль».

6.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

    Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

додаток до ріш. 559 звернення Мінекологія нацпарк Надбужжя