Р І Ш Е Н Н Я №553 від 17 травня 2018 року / Про затвердження  технічної  документації з  нормативної  грошової оцінки  земельної ділянки площею 0,0200 га, для надання в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІХ  сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 553

17 травня 2018 року                                                                       м.Сокаль

 

Про затвердження  технічної  документації
з  нормативної  грошової оцінки  земельної
ділянки площею 0,0200 га, для надання в оренду
ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення
та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій
на території Лучицької сільської  ради
Сокальського району Львівської області
(за межами населеного пункту)

Розглянувши технічну  документацію, розроблену  ТзОВ «Терразем»,     з  нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, площею 0,0200 га, для надання в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області  (за межами населеного пункту), враховуючи позитивний висновок  державної  експертизи землевпорядної документації від  20 лютого 2018 року №103, керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування  та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію    з  нормативної грошової оцінки, земельної  ділянки, для надання в оренду ТзОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій на території Лучицької сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту):

– земельна ділянка площею 0,0200 га, кадастровий номер 4624883200:07:000:0417, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 11884,00 гривень, в тому числі за І кв. м. – 59,42 гривень.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

    Голова районної ради                                          Микола Пасько