Р І Ш Е Н Н Я №560 від 17 травня 2018 року / Про звернення до Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо ремонту автомобільних доріг загального користування

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІХ  сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 560

17 травня 2018 року                                                                       м.Сокаль

 

Про звернення до Львівської обласної
державної адміністрації, Львівської
обласної ради, Служби автомобільних
доріг у Львівській області
щодо ремонту автомобільних доріг
загального користування

Взявши до уваги звернення депутатів Сокальської районної ради, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сокальська районна  рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти звернення до Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради щодо виділення додаткових коштів на ремонт автомобільних доріг Сокаль – Червоноград (Жвирка), Сокаль-Червоноград та Сокаль-Стоянів (звернення додається).
  2. Звернутись до Служби автомобільних доріг у Львівській області щодо негайного оголошення тендерів на ремонт доріг загального користування у Сокальському районі, на які були виділені кошти з районного чи обласного бюджетів.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної  ради                                                     Микола Пасько

 додаток до ріш. 560 звернення дороги