Р І Ш Е Н Н Я №540 від 17 травня 2018 року / Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради від 22.12.2017 року № 455

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІХ  сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 540

17 травня 2018 року                                                                       м.Сокаль

 

Про внесення змін в рішення Сокальської
районної ради від 22.12.2017 року № 455

На виконання п.2.3.2 «Формування здорового способу життя та розвиток сфери охорони здоров’я» стратегічної цілі 5.2 «Якість життя» Стратегії розвитку Львівщини на період до 2020 року, а також відповідно до Указу Президента України від 9 лютого 2016 року №42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 548-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2018 рік; з метою забезпечення планомірного вирішення проблем розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та карате, створення передумов для успішної підготовки, участі та досягнення відповідних результатів юнацькою волейбольною командою ДЮСШ «Соколяни» в чемпіонаті України,  юнацькою командою ДЮСШ «Буг» в дитячо – юнацькій футбольній лізі Львівщини, дівочою командою ДЮСШ «Буг» в чемпіонаті України з футболу, командою ВК «Сокіл – Сокаль» в чемпіонаті України та міжнародних змаганнях з класичного та пляжного волейболу, збірною командою району з легкої атлетики в чемпіонаті України, збірною командою району з карате в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях,  керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни в рішення сесії Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року №455 „Про затвердження районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік” та в районну Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік, затверджену рішенням сесії районної ради №455 від 22 грудня 2017 року (далі – Програма):

1.1.В мотивуючій частині рішення  після слів «…дівочою командою ДЮСШ «Буг» в чемпіонаті України» доповнити «з футболу».

1.2.В пункті 3 рішення замінити слова «управлінню фінансів» на «фінансовому управлінню».

1.3.В розділі „ІІ. Мета Програми” доповнити після слів «дівочою командою ДЮСШ «Буг» в чемпіонаті України» словом «з футболу».

1.4. В розділі „ІV. Заходи Програми” доповнити після слів «Фінансова підтримка дівочої команди ДЮСШ «Буг» щодо участі в чемпіонаті України» словом «з футболу».

1.5.Викласти Паспорт та Додатки 1, 2 до Програми в новій редакції, що додаються.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення (М.Поліщук) і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (В. Пограничний).

 

 Голова районної ради                                                                Микола Пасько

 

додатки до ріш. 540 зміни до програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік”