ПРОТОКОЛ № _24_ засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій: від «10»  травня 2018 р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

ПРОТОКОЛ № _24_

засідання постійної комісії

       з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

від «10»  травня 2018 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:      Пограничний Володимир Ігорович

Секретар засідання комісії:   Гуз Ігор Володимирович.

Члени постійної комісії: :   Козійчук Юрій Богданович,  Кожушко Олег Васильович,  Плечінь Ігор Якович, Шевчук Роман Миколайович, Петрашкевич Богдан Григорович.

Запрошені: голова Сокальської РДА,  керівник апарату Сокальської РДА, розпорядники бюджетних коштів.

СЛУХАЛИ: голову постійної комісії – Пограничного В.І.  «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., який запропонував затвердити порядок денний засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували: За – 7

Проти – 0

Утримались – 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.

  1. Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік.
  2. 3. Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік.
  3. Про затвердження районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням» на 2018 рік.
  4. Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік.
  5. Про затвердження Програми розвитку спортивної інфраструктури у Сокальському районі на 2018 рік .

7.Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки.

8.Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки.

9.Про затвердження Комплексної Програми інформаційно- аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рік.

  1. Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік

11.Про внесення змін в Програму «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.

12.Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік.

13.Про затвердження Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік.

14.Про затвердження Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки».

15.Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік.

16 Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік.

1.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я., Гуз І.В.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.»

Голосували: За –  7

Проти:- 0

Утримались:-0

2.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення  Сокальсько РДА Огінського В.Б. «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення   «Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік

Голосували: За – 7

Проти: – 0

Утримались: –

3.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення  Сокальської РДА  Огінського В.Б. «Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я., Шевчук Р.М., Леонова Г.С.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти: –

Утримались:- 0

4.СЛУХАЛИ: Начальника сектору молоді та спорту Сокальської РДА Копейку М.В. «Про затвердження районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням» на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Про затвердження районної Програми «Майданчик з тренажерним обладнанням» на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

5.СЛУХАЛИ: Начальника сектору молоді та спорту Сокальської РДА Копейку М.В. «Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались: – 0

6.СЛУХАЛИ: : Начальника сектору молоді та спорту Сокальської РДА Копейку М.В. «Про затвердження Програми розвитку спортивної інфраструктури у Сокальському районі на 2018 рік .»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Про затвердження Програми розвитку спортивної інфраструктури у Сокальському районі на 2018 рік .»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались: – 0

7.СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА  Баралус М.Й. «Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Пасько М.М., Плечінь І. Я., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути проект рішення «Щодо внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0.

8.СЛУХАЛИ: Керівника апарату Сокальської РДА Левандовську В.М. «Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення « Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру їхніх наслідків у Сокальському районі на 2014-2018 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0 .

9.СЛУХАЛИ: Керівника апарату Сокальської РДА Левандовську В.М. «Про затвердження Комплексної Програми інформаційно- аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення  «Про затвердження Комплексної Програми інформаційно- аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Сокальського району на 2018 рік.»

Голосували: За-7

Проти:- 0

Утримались:- 0 .

10.СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА  Баралус М.Й. «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення « Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік»

 

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

11.СЛУХАЛИ: Головного спеціаліста відділу освіти Сокальської РДА Ковалишин Л. «Про внесення змін в Програму «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення « Про внесення змін в Програму «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

12.СЛУХАЛИ: Головного спеціаліста сектору з питань цивільного захисту Штикала В.Я. «Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення  «Про затвердження Програми підтримки матеріально-технічної бази місцевої пожежної команди Хоробрівської сільської ради Сокальського району Львівської області на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

13.СЛУХАЛИ: Начальника відділу ЖКГ Сокальської РДА Шевчука С.П. «Про затвердження Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення   «Про затвердження Програми підтримки філії «Жовківська ДЕД» ДП «Львівський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Сокальського району на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

14.СЛУХАЛИ: Начальника відділу ЖКГ Сокальської РДА Шевчука С.П. «Про затвердження Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення  «Про затвердження Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки».

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

15.СЛУХАЛИ: Начальника відділу ЖКГ Сокальської РДА Шевчука С.П. «Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення

«Про затвердження Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

16.СЛУХАЛИ: Керівника апарату Сокальської РДА Левандовську В.М. «Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Кожушко О.В., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я..

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради прийняти рішення

«Про затвердження Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

Голова постійної комісії                                                      Пограничний В.І.

Секретар засідання комісії                                                                              Гуз І. В.