Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської районної ради Львівської області

проект

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ХХV сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

____________2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про затвердження Положення  про проведення
конкурсу на заміщення вакантної посади директора
комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного
центру»  Сокальської   районної ради
Львівської області

Відповідно до статті 19, 20 Закону України «Про освіту», на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження, ефективного використання кадрового потенціалу, підвищення ефективності використання бюджетних коштів, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи висновки  профільної депутатської комісії, Сокальська районна рада Львівської  області,

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської   районної ради Львівської області.
  2. Затвердити склад конкурсної комісії в складі 5 осіб з представників засновника та  уповноваженої  особи  в галузі  управління освіти Сокальського  району.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

Голова  районної ради                                                           Микола Пасько

 

додаток Положення  про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора
комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру»  Сокальської   районної ради
Львівської області