ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від «18» червня 2018 р.

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 

«18» червня 2018 р.

 

Комісія вирішила:

  1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження порядку денного тридцять першої чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання».
  2. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018».
  3. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про створення опорної школи на базі Белзької Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сокальської районної ради Сокальського району Львівської області».
  4. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської районної ради Львівської області».
  5. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про перейменування Сокальського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Заклад загальної середньої освіти Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту».
  6. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про перейменування Сокальської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №3 Сокальської районної ради Львівської області в Заклад загальної середньої освіти Сокальський ліцей №3 Сокальської районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту».
  7. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік».
  8. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін у Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».
  9. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження в новій редакції статуту закладу освіти».

10 Рекомендувати на позачерговій ХХХ сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

 

 

Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.