ПРОТОКОЛ засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від «18» червня 2018р.

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА
ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 від «18» червня 2018р.

 

Присутні:

Голова постійної комісії: Береза О. А.

Секретар постійної комісії: Ігнатюк М. В.

Члени постійної комісії: Мединська С. І., Дашковська Н. В.

Запрошені: Федюк Олена Анатоліївна – заступник начальника – начальник бюджетного відділу фінансового управління Сокальської РДА., Мисак М.І. – директор Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», Ребрина Л.Я. – керуючий справами  Сокальської районної ради, Осміловська У.Р. – головний спеціаліст відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської РДА, Тот Л.Г.-  головний спеціаліст відділу освіти Сокальської РДА, Ничай І.П. – головний спеціаліст організаційно-юридичного відділу Сокальської районної ради.

 

Окрім того присутні Думанська О.О. – директор Сокальської дитячої школи мистецтв ім.Віктора Матюка.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про затвердження порядку денного ХХХІ чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження порядку денного тридцять першої чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання».

Голосували : за – одноголосно.

 

2.Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А. яка зачитала пояснювальну записку фінансового управління Сокальської РДА до проекту рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

Голосували : за – одноголосно.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А. зачитала поправку депутатів Сокальської районної ради Плечіня І.Я. та Сорочука В.В. про внести зміни до проекту рішення районної ради, яка запланована на 27.06.2018 року в питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району».

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропоновану поправку депутатів Сокальської районної ради Плечіня І.Я. та Сорочука В.В. про внести зміни до проекту рішення районної ради, яка запланована на 27.06.2018 року в питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району».

Голосували : за – одноголосно.

 

3.Про створення опорної школи на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИСТУПИЛА: Тот Л.Г.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про створення опорної школи на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СОКАЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ».

Голосували : за – одноголосно.

 

4.Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИЛА: Тот Л.Г.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської районної ради Львівської області».

Голосували : за – одноголосно.

 

  1. Про перейменування Сокальського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Заклад загальної середньої освіти Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту.

ВИСТУПИЛА: Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про перейменування Сокальського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області в Заклад загальної середньої освіти Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва Сокальської районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту».

Голосували : за – одноголосно.

 

 

  1. Про перейменування Сокальської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №3 Сокальської районної ради Львівської області в Заклад загальної середньої освіти Сокальський ліцей №3 Сокальської районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту.

ВИСТУПИЛА: Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про перейменування Сокальської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №3 Сокальської районної ради Львівської області в Заклад загальної середньої освіти Сокальський ліцей №3 Сокальської районної ради Львівської області та затвердження нової редакції Статуту».

Голосували : за – одноголосно.

 

  1. Про внесення змін в Програму збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік.

ВИСТУПИЛА: Осміловська У.Р., Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік.»

Голосували : за – одноголосно.

 

  1. Про внесення змін у Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році.

ВИСТУПИЛИ: Осміловська У.Р., Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін у Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».

Голосували : за – одноголосно.

 

  1. Про затвердження в новій редакції статуту закладу освіти.

ВИСТУПИЛА: Ребрина Л.Я., Думанська О.О.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження в новій редакції статуту закладу освіти».

Голосували : за – одноголосно.

 

  1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.

ВИСТУПИЛА: Федюк О. А.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати на позачерговій ХХХ сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».

Голосували: за – одноголосно.

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 12 червня 2018 року за №01-8/206 щодо виділення додаткових коштів на умовах співфінансування відповідно до «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2018 роки».

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на ХХХ позачерговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 11 червня 2018 року за №01-8/200 щодо виділення додаткових коштів на капітальний ремонт санвузла Сокальської ЗШ –ІІІ ст.№5

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та рекомендовано врахувати при розгляді питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік» на наступній сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25 травня 2018 року за №01-8/167 про уточнення бюджету.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 07.05 червня 2018 року за №01-8/131 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та рекомендовано врахувати при розгляді питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік» на наступній сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 24.05 2018 року за №01-8/162 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 24.05 2018 року за №01-8/161 про уточнення бюджету.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії ї.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25.05 2018 року за №01-8/169 про уточнення бюджету.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 25.05 2018 року за №01-8/166 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Ценрт з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 21.05 2018 року за №01-8/156 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області від 21 травня 2018 року за №01-8/176 щодо виділення додаткових коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Головного управління ДСНС У Львівській області Сокальський районний сектор від 24 травня 2018 року №22/431-РС.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та звернутись до Львівської ОДА та Львівської ОР щодо виділення коштів.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Варязької ЗШ І-ІІІ ст.Сокальської районної ради Львівської області від 02 травня 2018 року за №42 щодо виділення коштів для забезпечення виконання припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та звернутись до Львівської ОДА та Львівської ОР щодо виділення коштів.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Волсвинської ЗШ І-ІІ ст.Сокальської районної ради Львівської області від 05 травня 2018 року за №21 щодо виділення коштів для забезпечення виконання припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та звернутись до Львівської ОДА та Львівської ОР щодо виділення коштів.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Забузької ЗШ І-ІІІ ст.Сокальської районної ради Львівської області від 15 травня 2018 року за №36 щодо виділення коштів для забезпечення виконання припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та звернутись до Львівської ОДА та Львівської ОР щодо виділення коштів.

Голосували: За –  одноголосно.

 

 

– Лист Острівськог НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області від 24 травня 2018 року за №35 щодо виділення коштів для забезпечення виконання припису про усунення порушень вимог законодавства у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та звернутись до Львівської ОДА та Львівської ОР щодо виділення коштів.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Лучицького НВК «ЗШ І-ІІІ ст.- дитячий садок» Сокальської районної ради Львівської області від 06 червня 2018 року за №15 щодо виділення коштів для забезпечення виконання припису щодо виділення коштів на капітальний ремонт покрівлі даху.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та врахувати те, що кошти на дані цілі плануються виділити на черговій сесії.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Волсвинської сільської ради Сокальського району Львівської області 24.04.2018 року за №93 щодо виділення коштів для капітального ремонту даху дитячого садка в селі Волсвин.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та рекомендовано врахувати при розгляді питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік» на наступній сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 

– Лист Стаївської ЗШ І-ІІ ступенів імені Осипа Лещука Сокальської районної ради Львівської області від 23 квітня 2018 року за №32.

Виступила: М.В. Ігнатюк яка запропонували залишити лист без розгляду.

ВИРІШИЛИ: залишити лист без розгляду.

Голосували: За –  одноголосно.

 

– Лист Жужелянської сільської ради Сокальського району Львівської області 05 червня 2018 року за №78 щодо виділення коштів для капітального ремонту Народного дому с.Цеблів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та рекомендовано врахувати при розгляді питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік» на наступній сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 

Лист Перв’ятицької сільської ради Сокальського району Львівської області 07 червня 2018 року за №145/02-21 щодо виділення коштів.

ВИРІШИЛИ: інформацію у листі взяти до відома та рекомендовано врахувати при розгляді питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік» на наступній сесії.

Голосували: За –  одноголосно

 

Лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій від 25 травня 2018 року №263/01-24 щодо внесення змін до Програми пропагування Сокальського району на території України та за кордоном культурний розвиток Сокальського району у 2018 році, затверджену рішенням сесії Сокальської районної ради №534 від11.05.2018 року.

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін у Програму пропагування Сокальського району на території України та за кордоном: культурний розвиток Сокальського району у 2018 році».

Голосували: За –  одноголосно.

 

Лист відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій від 25 травня 2018 року №264/01-24 щодо внесення змін до Програми збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району у 2018 рік..

ВИРІШИЛИ: рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін в Програму збереження пам’яток історії та монументального мистецтва Сокальського району на 2018 рік».

Голосували: За –  одноголосно

 

 

Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.