Р І Ш Е Н Н Я №574 від 03 липня 2018 року / Про внесення змін до районних Програм на 2018 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІ сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я №574

03  липня 2018 року                                                                      м.Сокаль

 

Про внесення змін до
районних Програм
на 2018 рік

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, з  питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни в Програму зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік (затверджену рішенням сесії Сокальської районної ради від 11.05.2018 року №526), зокрема:

1.1.Викласти розділ «2.Мета Програми»  текстової частини Програми  в наступній редакції:

«Мета програми – підвищення ефективності та надійності функціонування об’єктів зовнішнього освітлення, забезпечення якісного утримання об’єктів зовнішнього освітлення, покращення криміногенної та зменшення аварійної ситуацій, та впровадження енергозберігаючих технологій і обладнання, будівництво нових об’єктів зовнішнього освітлення населених пунктів сільських рад Сокальського району (окрім населених пунктів, які увійшли до складу Великомостівської об’єднаної територіальної громади)».

1.2.Викласти розділ «3.2. Шляхи вирішення»  текстової частини Програми  в наступній редакції :

«- першочергове освітлення вулично-шляхової мережі населених пунктів сільських рад району (окрім населених пунктів, які увійшли до складу Великомостівської об’єднаної територіальної громади), зокрема аварійно небезпечних ділянок доріг, пішохідних переходів, доріг із насиченим автомобільним рухом;

– залучення коштів з обласного, районного та місцевих бюджетів,  з інших джерел, в т. ч. грантів та кредитних ресурсів для будівництва та реконструкції об’єктів зовнішнього освітлення та подальшим їх якісним утриманням;

– використання виробничого потенціалу підприємств області та району для виготовлення електричного обладнання зовнішнього освітлення.

Для виконання зазначених напрямів сільські ради району  забезпечують належне управління, утримання та ефективну експлуатацію об’єктів зовнішнього освітлення, що перебувають у їх комунальній власності».

1.3. Викласти розділ «3.3. Заходи Програми» текстової частини Програми  в наступній редакції :

«Співфінансування робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту вуличного освітлення у населених пунктах сільських рад Сокальського району (окрім населених пунктів, які увійшли до складу Великомостівської об’єднаної територіальної громади)».

1.4. Викласти розділ «4. Обсяги та джерела фінансування Програми» текстової частини Програми  в наступній редакції:

«Фінансове забезпечення реалізації Програми здійснюється за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Співфінансування з сільських бюджетів та інших джерел повинно становити не менше 10 % від передбачених коштів районного бюджету.

Оплата витрат на видачу технічних умов приєднання електрообладнання до електричних мереж та виготовлення проектно-кошторисної документації здійснюється за кошти сільських бюджетів».

1.5. Викласти Додатки 1-3 до Програми в новій редакції, що додаються.

 

  1. Внести зміни в Програму розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2018 рік (затверджену рішенням Сокальської районної ради Львівської області від 22.12.2017 року №453 (зі змінами, внесеними рішеннями від 24.04.2018 року №514 та  від 11.05.2018 року №520)), виклавши Додаток 4 до Програми в новій редакції, що додається.

 

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 459 (далі – Програма), а саме:

3.1. Доповнити розділ 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» текстової частини Програми  підпунктом 4.12. в наступній редакції:

«4.12. Підтримка заходів всеукраїнської акції «Схід і Захід разом»

Реалізується шляхом оплати послуг з відпочинку дітей та супроводжуючих осіб у оздоровчому закладі на час перебування на території Сокальського районну».

3.2. Доповнити розділ 6 «Порядок реалізації заходів Програми текстової частини Програми  підпунктом 6.12.  в наступній редакції:

«6.12. Підтримка заходів всеукраїнської акції «Схід і Захід разом»».

Реалізація заходу спрямована на психологічну реабілітацію дітей з зони проведення ООС.

Програма реалізується шляхом оплати послуг з відпочинку дітей та супроводжуючих осіб у оздоровчому закладі, враховуючи туристичні поїздки під час відпочинку.

Тривалість відпочинку не може перевищувати 14 днів.

Відпочинком охоплюються діти та відповідальні супроводжуючі особи, які прибули з зони проведення ООС.

Виконавець програми здійснює оплату відповідно до укладеної угоди між замовником – головний розпорядник коштів, та виконавцем – оздоровчий заклад.

Підставою для оплати є акт виконаних робіт, який надає оздоровчий заклад.

Оздоровчий заклад має мати усі необхідні дозвільні документи, які передбачені чинним законодавством.

3.3. Викласти Додатки 2 – 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік в новій реакції, що додаються.

 

4.Внести зміни до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 458 (далі – Програма), а саме:

4.1.Викласти Додатки 1 – 3 до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2018 рік в новій реакції, що додаються.

4.2.Доповнити Порядок відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Сокальському районі у 2018 році пунктом 2.8. наступного змісту:

«2.8.        Сума відшкодування визначається на підставі поданого перевізником розрахунку суми компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян при користуванні пасажирським транспортом на приміських маршрутах. Остаточна взята сума до відшкодування узгоджується у акті звіряння, який підписується двома сторонами щомісячно.

Сума взята до відшкодування не може перевищувати виділені кошторисні призначення на конкретного перевізника з врахуванням помісячних асигнувань.

Сума яка не взята до відшкодування Головним розпорядником не переходить до наступного звітного періоду, але може бути переглянута у кінці бюджетного року при надходженні додаткового фінансування.”

 

  1. 5. Внести зміни до Програми покращення ефективності використання нерухомого майна та земельних ділянок, що належать до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району на 2018 рік (затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року №461), виклавши Розділи 4 та 5 текстової частини Програми в наступній редакції та Додаток 3 до Програми в новій редакції (додається):

«4. Завдання програми

– забезпечення ефективного обліку майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл та селищ району відповідно до Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України,  законодавчих та нормативних документів з бухгалтерського обліку, статутів та положень юридичних осіб районної комунальної власності, нормативно-правових актів місцевого рівня, рішень районної ради;

– забезпечення виготовлення необхідної технічної та правовстановлюючої документації на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки, на яких дане майно розміщене, детальних планів територій на яких вони розміщені;

– виготовлення технічної, проектної, кошторисної та оціночної документації на об’єкти нерухомого майна районної комунальної власності.

– підготовка документів супроводу судових процесів, щодо об’єктів  районної комунальної власності;

– виявлення та надання в оренду чи концесію незадіяних об’єктів комунальної власності та контроль за ефективним використанням майна.

– проведення відчуження, включених в перелік таких що підлягають приватизації, об’єктів комунальної власності та контроль за виконанням договорів відчуження;

– забезпечення інформаційної відкритості процесів при управлінні комунальним майном.

  1. Заходи з виконання програми

–  Проведення ефективного обліку майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл та селищ району.

–  Протягом 2018 року завершити роботи з виготовлення необхідної технічної документації на об’єкти нерухомого майна та державної реєстрація речових прав на нерухоме майно спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району.

–  Протягом 2018 року здійснити заходи з виготовлення технічної документації на право користування земельними ділянками в межах виділених коштів.

–   Провести відчуження, включених в перелік таких що підлягають приватизації, об’єктів комунальної власності та контроль за виконанням договорів відчуження.

–  Проводити щоквартально аналіз нарахування та встановлення заборгованості по орендній платі, та стану відрахувань від оренди до районного бюджету. Проводити контроль за ефективним використанням комунального майна.

– Виготовляти технічну, проектну, кошторисну та оціночну документацію на об’єкти нерухомого майна районної комунальної власності. Готувати документи супроводу судових процесів, щодо об’єктів  районної комунальної власності, виготовляти детальні плани територій з метою впорядкування територій на яких знаходяться об’єкти нерухомого майна районної комунальної власності

– Проводити заходи з забезпечення інформаційної відкритості процесів управління комунальним майном, розміщення в друкованих засобах масової інформації та на офіційному сайті Сокальської районної ради інформації про об’єкти комунальної власності, які підлягають приватизації чи передачі в оренду, оголошень про проведення конкурсів з оренди майна та про їх результати.»

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

 

Голова районної ради                                           Микола Пасько

 

додаток до програми Зовнішнього освітлення

додаток до програми Місцевого самоврядування

додаток до програми Соц.захист окр.кат.населення

додаток до програми компенсації пільгового проїзду

додаток до програми нерухомого майна