Р І Ш Е Н Н Я №585 від 09 липня 2018 року / Про звернення до Президента України, Верховної  Ради України, народного депутата України Мусія О.С., Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо належного вшанування пам’яті Макуха Василя Омеляновича та присвоєння йому звання Героя України (посмертно)

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІ  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 585

09 липня 2018 року                                                                        м.Сокаль

 

Про звернення до Президента України,
Верховної  Ради України, народного
депутата України Мусія О.С., Львівської
обласної ради та Львівської обласної
державної адміністрації щодо належного
вшанування пам’яті Макуха Василя
Омеляновича та присвоєння йому звання
Героя України (посмертно)

Керуючись статтею 22 Конституції України та відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» і «Про статус депутатів місцевих рад», Сокальська районна рада Львівської області –

В И Р І Ш И Л А:

  1. Прийняти звернення до Президента України, Верховної Ради України, народного депутата України Мусія О.С., Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації щодо належного вшанування пам’яті Макуха Василя Омеляновича та присвоєння йому звання Героя України (посмертно) (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну депутатську комісію з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

 

 Голова  районної  ради                                                    Микола Пасько

 

звернення щодо належного вшанування пам’яті Макуха Василя Омеляновича та присвоєння йому звання Героя України (посмертно)