Хіротонія Єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії відбулася у місті Сокалі

12 липня відбулась історична, і без перебільшення всеукраїнського масштабу подія – хіротонія новопризначеного єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії Владики Петра Лози, що пройшла під час Архиєрейської Божественної Літургії з нагоди престольного свята катедрального собору Святих верховних апостолів Петра і Павла в Сокалі. Головним святителем був Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженнійший Святослав, а співсвятителями – владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський, та владика Михайло (Колтун), Єпарх Сокальсько-Жовківський.
На цьому величному дійстві були присутні численне духовенство, представники Папського престолу з Ватикану, миряни, представники влади, зокрема голова районної ради Микола Пасько та заступник голови районної ради Василь Бойко, жителі Сокальщини. Завершилась урочиста Літургія спільною молитвою за Україну.

Напередодні дійства встановлений бронзовий барельєф Митрополиту Андрею Шептицькому на лівому боці фасаду катедрального собору Святих верховних апостолів Петра і Павла у місті Сокалі. Це подарунок  церковній громаді з боку громади Сокальського району, адже барельєф виготовлено і встановлено коштом районного бюджету за рішенням сесії Сокальської районної ради. Ініціатором такого рішення був депутат районної ради Андрій Сенюк.