Р І Ш Е Н Н Я №591 від 09 липня 2018 року / Про депутатський запит Кожушка О.В.

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІ  сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я 591

    09 липня 2018 року                                                                       м.Сокаль

 

 

Про депутатський запит
Кожушка О.В.

Заслухавши   та  обговоривши  депутатський  запит  депутата   Кожушка О.В. до голови Сокальської  РДА  Токая Р.Н. щодо   ініціювання розірвання договорів оренди землі від 29.12.2007р., укладених між Сокальською РДА та  ТзОВ «Стенятинське», відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Кожушка О.В. до голови Сокальської РДА Токая Р.Н. щодо   ініціювання розірвання договорів оренди землі від 29.12.2007р., укладених між Сокальською РДА та  ТзОВ «Стенятинське».
  2. Голові Сокальської РДА Токаю Р.Н. розглянути депутатський запит Кожушка О.В. в місячний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії зі ЗМІ.

 

 

 Голова районної ради                                                                Микола Пасько