Про вилучення з оперативного управління відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації та передачу в оперативне управління Сокальському районному народному дому цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою м. Сокаль вул. Шептицького, 72

                                                                                                                                                              проект

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

                2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про вилучення з оперативного управління

відділу з питань культури, охорони

культурної спадщини, туризму та релігій

Сокальської районної державної адміністрації

та передачу в оперативне управління Сокальському

районному народному дому цілісного майнового

комплексу кінотеатру та гаражів за адресою

м. Сокаль вул. Шептицького, 72

З метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, керуючись ст.43 та ст. 60 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Вилучити з оперативного управління відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації та передати в оперативне управління Сокальському районному народному дому Сокальської районної ради Львівської області цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою:  м.Сокаль, вул. Шептицького, 72.
  2. Повноваження по створенню Комісії Сокальської районної ради по прийняттю-передачі цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою: м. Сокаль, вул.Шептицького, 72, делегувати голові Сокальської районної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

  Голова районної ради                                                              Микола Пасько