Р І Ш Е Н Н Я №595 від 26 липня  2018 року / Про вилучення з оперативного управління відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації та передачу в оперативне управління Сокальському районному народному дому цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою: м. Сокаль вул. Шептицького, 72

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІІ сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 595

  26 липня  2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про вилучення з оперативного управління

відділу з питань культури, охорони

культурної спадщини, туризму та релігій

Сокальської районної державної адміністрації

та передачу в оперативне управління Сокальському

районному народному дому цілісного майнового

комплексу кінотеатру та гаражів за адресою:

м. Сокаль вул. Шептицького, 72

 

З метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, керуючись ст.43 та ст. 60 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1.  Вилучити з оперативного управління відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації та передати в оперативне управління Сокальському районному народному дому Сокальської районної ради Львівської області цілісний майновий комплекс кінотеатру та гаражів за адресою:  м.Сокаль, вул.Шептицького, 72.
  2. Повноваження по створенню Комісії Сокальської районної ради по прийняттю-передачі цілісного майнового комплексу кінотеатру та гаражів за адресою: м.Сокаль, вул.Шептицького, 72, делегувати голові Сокальської районної ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

Голова районної ради                                                       Микола Пасько