Серпень 03 2018 0Комент.

02.08.2018 р. голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо благоустрою території, на якій заплановано облаштування споруд центру байдаркового туризму на березі річки Західний Буг в межах міста Сокаль.

02.08.2018 р. голова Сокальської районної ради Микола Пасько провів нараду щодо благоустрою території, на якій заплановано облаштування споруд центру байдаркового туризму на березі річки Західний Буг в межах міста Сокаль. В її роботі брали участь представники Сокальської міської ради, начальник відділу містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації Мирослава Баралус, керівник  фізкультурно-спортивного комплексу «Сокіл» Володимир Пограничний. Микола Пасько нагадав присутнім про те, що завершено виготовлення проектно-кошторисної документації по облаштуванню байдаркової станції та оглядової вежі в рамках міжнародного проекту Польща-Білорусь-Україна. Вартість будівництва цих об’єктів на 90% має бути профінансована за кошти Євросоюзу .

Кошти на благоустрій треба буде знайти з місцевого бюджету. За результатами наради було прийнято рішення сформувати завдання на проект благоустрою, спираючись на затверджений міською радою детальний план території. Проект передбачатиме автостоянку, оглядовий майданчик, велодоріжки , місця для відпочинку дітей і дорослих, тенісний стіл та літній кінотеатр, причал для байдарок і човнів.

 

Проектний план