Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

серпень 2018 року                                                                              м.Сокаль

 

Про внесення змін до Програми

соціального захисту окремих категорій

населення Сокальського району на 2018 рік

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 459, (далі – Програма) саме:

 

1.1. В розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» підпункт 4.7.6. викласти у новій редакції:

«4.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).»

 

1.2. В розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» назву підпункту 6.7.6. викласти у новій редакції:

«6.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).»

 

1.3. Абзац 1 підпункту 6.7.6. «Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).» викласти у новій редакції:

«У разі виникнення певних обставин на вирішення яких необхідно кошти, особа з інвалідністю в наслідок війни, учасник бойових дій, боєць – доброволець, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) може звернутися за грошовою допомогою.»

 

1.4. Пункт 3 абзац 3 підпункту 6.7.6. «Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС).» викласти у новій редакції:

«копія посвідчення, яке підтверджує статус;»

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

Голова районної ради                                              Микола Пасько