ВИСНОВОК від «29» серпня 2018 р. ПОСТІЙНОЇ ДЕПУТАТСЬКОЇ КОМІСІЇ з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

ВИСНОВОК

за результатами засідання від «29» серпня 2018 р.

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний ХХXІІІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 2. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення для оформлення спадщини, що знаходились у власності у гр.Кійко Петра Степановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Скоморохівської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області».
 3. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для оформлення спадщини, що знаходились у власності у гр.Шевчук Катерини Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Острівської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області».
 4. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду Компанії «Ейендомссельскабет АФ 11/9 2001 АпС» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Львівська обл., Сокальський р-н, м.Великі Мости, вул. Шевченка, 125 (за межами населеного пункту) площею 1,3182 га».
 5. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду Компанії «Ейендомссельскабет АФ 11/9 2001 АпС» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної , машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Львівська обл., Сокальський р-н, м.Великі Мости, вул. Шевченка, 125 (за межами населеного пункту) площею 2,0409 га».
 6. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з визначення нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається в оренду Компанії «Ейендомссельскабет АФ 11/9 2001 АпС» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Львівська обл., Сокальський р-н, Великомостівська міська рада (за межами населеного пункту) площею 1,6859 га».
 7. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про зміну і встановлення меж села Опільсько Опільської сільської ради Сокальського району Львівської області».
 8. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею  10,6620га, яка розташована за адресою: Лучицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)».
 9. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердженнятехнічної документації з визначення нормативної грошової оцінки  земельної ділянки, що передається в оренду ПП «СклоПромТорг» для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств на території Двірцівської сільської ради Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) площею 0,3707га».
 10. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської районної ради Львівської області».
 11. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний питання «Про результати діяльності Червоноградської місцевої прокуратури впродовж  першого півріччя 2018 року» та розглянути проект рішення по ньому.

12.  Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний питання «Про затвердження нової редакції Статуту Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району»  та внесення змін в рішення » та розглянути проект рішення по ньому.

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути звернення Сокальської районної ради Львівської області, запити та звернення депутатів, а також відповіді на них.

 

  

Голова постійної комісії                                                      Віктор Притулко