Про надання дозволу на оренду приміщень

                                                                                                                                                              проект

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

                               2018 року                                                               м. Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 25.06.2018 року №170, від 06.07.2018 року №185  Відділу молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації, від 05.07.2018 року №2411/01-3 Комунального закладу Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня», враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Надати Відділу молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації  дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 11 місяців, нежитлового приміщення  загальною площею 27,3 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Стуса, 4б, для розміщення закладу з продажу спортивних товарів.

 

  1. Надати Комунальному некомерційному підприємству Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська центральна районна лікарня» дозвіл на передачу в оренду шляхом проведення конкурсу терміном на 2 роки 11 місяців,  нежитлового приміщення  загальною площею 11,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Я. Мудрого, 26, для розміщення пункту забору біоматеріалу (пункту забору крові).

 

  1. Надати Відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій Сокальської районної державної адміністрації дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення  загальною площею 5,0 м. кв., що знаходиться за адресою:  м. Сокаль, вул. Шептицького, 44а, для розміщення технічних засобів зв’язку.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

 

 

Голова районної ради                                                              Микола Пасько