Р І Ш Е Н Н Я №604 від 31 cерпня 2018 року / Про затвердження  технічної документації з  визначення нормативної  грошової оцінки  земельної ділянки, що передається в оренду Компанії  «Ейендомссельскабет АФ 11/9  2001 АпС»  для  розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель  та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Львівська обл., Сокальський р-н, Великомостівська міська рада (за межами населеного пункту) площею 1,6859 га

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІІI сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 604

  31 cерпня 2018 року                                                                         м.Сокаль

                                  

 

Про затвердження  технічної документації

з  визначення нормативної  грошової оцінки

  земельної ділянки, що передається в оренду

Компанії  «Ейендомссельскабет АФ 11/9  2001 АпС»

 для  розміщення та експлуатації  основних,

підсобних і допоміжних будівель  та споруд

підприємств переробної, машинобудівної

та іншої промисловості за адресою: Львівська обл.,

Сокальський р-н, Великомостівська міська рада

(за межами населеного пункту) площею 1,6859 га

 

 

Розглянувши технічну  документацію, розроблену  ПП «Центр ринкових досліджень»,  з визначення  нормативної грошової оцінки земельної  ділянки,  що передається в оренду Компанії  «Ейендомссельскабет АФ 11/9  2001 АпС»  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Львівська обл., Сокальський р-н, Великомостівська міська рада (за межами населеного пункту) площею 1,6859 га, враховуючи позитивний висновок  державної  експертизи землевпорядної документації від  25 червня 2018 року №782, керуючись ст.10 Земельного кодексу України та ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування  та розвитку сільських територій, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити технічну  документацію з визначення  нормативної грошової оцінки земельної  ділянки, що передається в оренду Компанії  «Ейендомссельскабет АФ 11/9  2001 АпС»  для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за адресою: Львівська обл., Сокальський р-н, Великомостівська міська рада (за межами населеного пункту):

– земельна ділянка площею 1,6859 га, кадастровий номер 4624810600:18:000:0016, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 2 597 597,25 гривень, в тому числі за І кв. м. – 154,08 гривень.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

 

     Голова районної ради                                         Микола Пасько