Р І Ш Е Н Н Я №610 від 31 cерпня 2018 року / Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району приміщення ФАП с. Войславичі, що знаходиться в с. Войславичі, вул. Б. Хмельницького, 38

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІІI сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 610

  31 cерпня 2018 року                                                                         м.Сокаль

                                              

 

Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району приміщення

ФАП с. Войславичі, що знаходиться в

с. Войславичі, вул. Б. Хмельницького, 38

 

Розглянувши рішення від 24.07.2018 р. №458 Тудорковицької сільської ради “Про передачу приміщення”,  керуючись Господарським кодексом  України, п. 19 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи, висновки постійних депутатських комісій районної ради,  Сокальська районна рада Львівської області, –

 

В И Р І Ш И ЛА:

 

  1. Прийняти безоплатно з комунальної власності територіальної громади Тудорковицької сільської ради в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району та передати на праві оперативного управління комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та НКП СРРЛО «Сокальська центральна районна лікарня» приміщення фельдшерсько- акушерського пункту с.Войславичі, яке знаходиться  за адресою: с.Войславичі, вул. Б.Хмельницького, 38, балансовою вартістю 93803,00 грн.
  2. Голові Сокальської районної ради створити комісію з приймання- передачі та забезпечити процедуру приймання передачі у відповідності з чинним законодавством.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна  та  підприємництва.

 

 

     Голова районної ради                                         Микола Пасько