Р І Ш Е Н Н Я №613 від 31 cерпня 2018 року / Про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІІI сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 613

  31 cерпня 2018 року                                                                         м.Сокаль

                                              

 

Про внесення змін до Програми

соціального захисту окремих категорій

населення Сокальського району на 2018 рік

 

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року №459 (далі – Програма), а саме:

1.1. В розділі 4 «Перелік заходів та результативність показників Програми» підпункт 4.7.6. викласти у новій редакції:

«4.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС)».

1.2. В розділі 6 «Порядок реалізації заходів Програми» назву підпункту 6.7.6. викласти у новій редакції:

«6.7.6. Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС)».

1.3. Абзац 1 підпункту 6.7.6. «Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС)» викласти у новій редакції:

«У разі виникнення певних обставин на вирішення яких необхідно кошти, особа з інвалідністю в наслідок війни, учасник бойових дій, боєць – доброволець, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС) може звернутися за грошовою допомогою».

1.4. Пункт 3 абзац 3 підпункту 6.7.6. «Надання одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю в наслідок війни, учасникам бойових дій, бійцям – добровольцям, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС)» викласти у новій редакції:

«копія посвідчення, яке підтверджує статус».

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

 

 

     Голова районної ради                                         Микола Пасько