Висновок постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від 29.08.2018 р.

 

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

«29» серпня 2018 р.

 

Комісія вирішила:

 

  1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження порядку денного тридцять третьої чергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання».

 

  1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження нової редакції статутів закладів освіти».

 

  1. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний та винести на розгляд сесії питання «Про затвердження положення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсного центру» Сокальської районної ради Львівської області.»

 

  1. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний та винести на розгляд сесії питання «Про порядок затвердження нової редакції статуту Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» та внесення змін у рішення»

 

  1. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний та винести на розгляд сесії питання «Про прийняття в спільну комунальну власність територіальних громад Сокальського району приміщення ФАП с. Войславичі, що знаходиться в с. Войславичі вул. Б. Хмельницького, 38.»

 

  1. Рекомендувати сесії районної ради включити в порядок денний та винести на розгляд сесії питання «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік»

 

  1. Доручити апарату районної ради опублікувати проект рішення «Про внесення змін в тимчасовий Порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища, міст Сокальського району та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад, сіл, селища, міст Сокальського району» на сайті районної ради.

 

  1. Доручити апарату районної ради опублікувати проект рішення «Про затвердження Порядку надання надбавки за складність, напруженність у роботі керівникам закладів освіти» на сайті районної ради.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

 

Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.