Протокол засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від 31.08.2018р.

 

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 

від «31» серпня 2018р.

 

Присутні:

Голова постійної комісії: Береза О. А.

 

Секретар постійної комісії: Ігнатюк М. В.

 

Члени постійної комісії: Мединська С. І.

 

Запрошені:  Пасько М. М., голова Ради Белзької ЗШ І-ІІІ ст. Макачка І.П., директор Белзької ЗШ І-ІІ ст. Золочівський В.Р.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про розгляд службової записки

 

  1. СЛУХАЛИ: Про розгляд службової записки щодо функціонування спортивного майданчика біля Белзької ЗШ та щодо дій Золочівського В.Р.

ВИСТУПИЛИ:

1.Пасько М.М., який наголосив на тому, що директор школи зобов’язаний дати письмові пояснення засновнику (районній раді) на звернення батьків з даного питання у встановленому порядку

 

2.Золочівський В.Р., який детально розповів про проведення спортивної роботи у  закладі  освіти та  на спортивному майданчику зокрема. Він наголосив  на складнощах, з якими стикається адміністрація школи у плані неналежної поведінки деяких осіб на майданчику у позаурочний час  та у плані необхідності постійного ремонту даного майданчика . Дане питання неодноразово обговорювалося на засіданнях Ради школи, з батьківською громадою, з керівниками міста Белз.

Золочівський В.Р. ствердив, що ним буде дана письмова відповідь на звернення батьків у триденний термін.

 

3.Макачку І.П., який підтримав директора школи у питанні про те, що дійсно є проблеми із поведінкою деяких дітей і підлітків, коли вони знаходяться на майданчику без нагляду дорослих. У свій час він стикався із такою проблемою , оскільки старші підлітки побили його сина біля майданчика. Педагогічний, батьківський колективи і директор школи зокрема постійно прикладають багато зусиль для утримання спортмайданчика у належному стані. Питання режиму роботи даного майданчика дійсно неодноразово розглядалося батьками та владою міста.

 

 ВИРІШИЛИ:

1.Золочівському В.Р. подати у триденний термін письмові пояснення щодо звернень батьків з вищезгаданих питань .

 

2.Підтримати напрацювання дирекції школи, Ради школи та батьківської громади щодо режиму роботи та утримання спортмайданчика у належному стані. Рекомендувати дирекції школи та Белзькій міській раді максимально широко оприлюднити режим роботи спортивного майданчика, який знаходиться біля Белзької ЗШ, з метою недопущення непорозумінь щодо дозволу та порядку користування даним майданчиком та запобігання його нищенню.

 

ГОЛОСУВАЛИ: За – 3 , проти – 0, утримались – 0.

 

 

 

Голова постійної комісії                                                    Оксана Береза

 

Секретар постійної комісії                                                   Мирослава Ігнатюк