Про умови оплати праці керівників закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

            __________сесія VІІ__скликання

            Р І Ш Е Н Н Я

______________ 2018 року                                                               м.Сокаль

                                              

 

Про умови оплати праці керівників закладів освіти, комунальної установи  

«Інклюзивно-ресурсний центр» 

та Сокальського районного методичного кабінету

Сокальської  районної ради Львівської області

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 57 ЗУ «Про освіту»,  Порядку  надання щорічної грошової винагороди  педагогічним працівникам навчальних закладів державної та комунальної форми власності за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2000 р. N898, Постанови Кабінету Міністрів України від 23 березня 2011 р. N 373    «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування», постанови Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. N 963 «Про затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників», враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

 1.Щорічна грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області надається за погодженням з головою районної ради та відділом освіти Сокальської районної державної адміністрації.

2.Надбавка в розмірі до 30 відсотків керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області надається за погодженням з головою районної ради та відділом освіти Сокальської районної державної адміністрації.

3. Заміщення тимчасово відсутніх учителів керівниками закладів освіти проводити лише за відсутності учителів тієї ж спеціальності та за погодженням з головою районної ради та відділом освіти Сокальської районної державної адміністрації.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку.

 

                                                          Голова районної ради                                         Микола Пасько