Про внесення змін до загальнорайонних Програм  

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

жовтень 2018 року                                                                              м.Сокаль

 

Про внесення змін до загальнорайонних Програм

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

 

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 459, (далі – Програма) саме:
  • Викласти Додатки 2 – 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік в новій реакції, що додаються.
  1. Внести зміни до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 11 травня 2018 року № 529, (далі – Програма) саме:
  • Викласти Додатки 1 – 3 до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік в новій реакції, що додаються.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

                                                     Голова районної ради                                              Микола Пасько

Додатки до Програми соціального захисту

Додатки до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій