Про затвердження Програми видавництва презентаційних книг у Сокальському районі в 2018 році

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА    

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХІХ  сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

 __________2018 року                                                                       м.Сокаль

 

Про затвердження Програми

видавництва презентаційних книг

у Сокальському районі в 2018 році

 

На виконання Законів України «Про видавничу справу», «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні», з метою забезпечення; керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновок постійних комісій з питань  євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Програму видавництва презентаційних книг у Сокальському районі в 2018 році (далі – Програма), що додається.
  2. Установити, що фінансування Програми здійснюється з районного бюджету, а також за рахунок позабюджетних коштів, не заборонених законодавством.
  3. Доручити фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г. Леонова) забезпечити фінансування Програми.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ (В. Притулко) і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (В. Пограничний).

 

                         Голова районної ради                                          Микола Пасько

Програма видавництва презентаційних книг в Сокальському районі