Висновок постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій

 25  жовтня  2018  року

Комісія вирішила:

 

 1. Про організацію оздоровлення та відпочинку школярів Сокальського районну у літній період 2018 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2. Про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки» рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 3. Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2018 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 4. Про виконання районного бюджету Сокальського району за 8 місяців 2018 року рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в  Сокальському районі на 2016 – 2020 роки рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін до Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1.  Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про внесення змін до Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

 

 1.  Про затвердження Програми видавництва презентаційних книг у Сокальському районі в 2018 році рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради від 22.12.2017 року № 455 – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін в Програму підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2018 році рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про внесення змін у Програму підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін в Програму підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про внесення змін до Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін до загальнорайонних Програм – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін до Програми забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення впс «Белз», впс «Угнів» Львівського прикордонного загону, що розташовані на території Сокальського району Львівської області на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 2.  Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 3.  Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2018 рік рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про відкриття груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про  передачу приміщень з Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 4 в  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. 
 1. Про  надання згоди на використання приміщень Белзького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про внесення змін в тимчасовий Порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про умови оплати праці керівників закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про затвердження Положення про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про надання дозволу на оренду приміщень рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про затвердження  технічної документації  про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  11,4180га, яка розташована за адресою: Варязька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. Також враховуючи низьку нормативну оцінку земельної ділянки, голові комісії Сенюку А.І. внести поправку в проект рішення щодо звернення до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області з пропозицією при проведенні земельних торгів встановити стартову ціну продажу права оренди даної земельної ділянки в розмірі 500% від нормативної грошової оцінки (що складатиме 1,2 грн за 1 кв. м.)
 1. Про затвердження  технічної документації  про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік  земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  7,7016га, яка розташована за адресою: Стенятинська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. Також враховуючи низьку нормативну оцінку земельної ділянки, голові комісії Сенюку А.І. внести поправку в проект рішення щодо звернення до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області з пропозицією при проведенні земельних торгів встановити стартову ціну продажу права оренди даної земельної ділянки в розмірі, що на 100% більший від нормативної грошової оцінки (що складатиме 1,72 грн за 1 кв. м.).
 1.  Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  28,7425га, яка розташована за адресою: Тартаківська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)  – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  25,0147га, яка розташована за адресою: Хоробрівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  9,1500га, яка розташована за адресою: Волицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  6,8973га, яка розташована за адресою: Поторицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею  17,6460га, яка розташована за адресою: Лучицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  1,7700га, яка розташована за адресою: Опільська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1. Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної  ради рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.
 1.  Про планування діяльності Сокальської районної ради Львівської області  на 2019 рік- рекомендувати проект рішення розглянути на сесії.

39. Про внесення змін до Програми покращення санітарно-екологічного стану території Сокальського району Львівської області на 2018 рікрекомендувати проект рішення довключити до порядку денного XXXIV сесії та розглянути на сесії.  

40. Про затвердження  Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського  району  на 2018 рік – рекомендувати проект рішення довключити до порядку денного XXXIV сесії та розглянути на сесії.

 1.  Про затвердження порядку денного XXXIV чергової сесії Сокальської районної ради VIІ скликання – рекомендувати проект рішення розглянути на сесії. Також рекомендувати довключити до порядку денного питання «Про внесення змін до Програми покращення санітарно-екологічного стану території Сокальського району Львівської області на 2018 рік» та «Про затвердження Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського району  на 2018 рік» та розглянути ці питання на сесії.

 

Голова постійної комісії                                                                    А.І.Сенюк 

  

Секретар  засідання  постійної комісії                                          М.Т.Веклин