Рішення №626 від 30 жовтня 2018 року/Про внесення змін в районну Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІV сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 626

  30 жовтня 2018 року                                                                         м.Сокаль

 

 

Про внесення змін в районну Програму

підтримки розвитку пріоритетних та

наймасовіших видів спорту (волейболу,

футболу, легкої атлетики та карате) в

Сокальському районі на 2018 рік

 

На виконання п.2.3.2 «Формування здорового способу життя та розвиток сфери охорони здоров’я» стратегічної цілі 5.2 «Якість життя» Стратегії розвитку Львівщини на період до 2020 року, а також відповідно до Указу Президента України від 9 лютого 2016 року №42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 548-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2018 рік; з метою забезпечення планомірного вирішення проблем розвитку волейболу, футболу, легкої атлетики та карате, створення передумов для успішної підготовки, участі та досягнення відповідних результатів юнацькою волейбольною командою ДЮСШ «Соколяни» в чемпіонаті України,  юнацькою командою ДЮСШ «Буг» в дитячо – юнацькій футбольній лізі Львівщини, дівочою командою ДЮСШ «Буг» в чемпіонаті України з футболу, командою ВК «Сокіл – Сокаль» в чемпіонаті України, чемпіонаті області та міжнародних змаганнях з класичного та пляжного волейболу, збірною командою району з легкої атлетики в чемпіонаті України, збірною командою району з карате в обласних, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях,  керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення  і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни в районну Програму підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2018 рік (затверджену рішенням сесії Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 455), зокрема:

1.1. В розділі „ІІ. Мета Програми” доповнити після слів «командою ВК «Сокіл – Сокаль» в чемпіонаті України» словами « чемпіонаті області ».

1.2. В розділі „ІV. Заходи Програми” доповнити після слів «Фінансова підтримка ВК «Сокіл – Сокаль» щодо підготовки та участі в чемпіонаті України» словами « чемпіонаті області ».

1.3. Викласти Паспорт та Додатки 1, 2 до Програми в новій редакції, що додаються.

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення (М.Поліщук) і з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій (В. Пограничний).

 

      Голова районної ради                                        Микола Пасько

626 ріш. зміни Програма спорт 30.10.18