Рішення № 628 від 30 жовтня 2018 року/ Про внесення змін у Програму підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІV сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 628

  30 жовтня 2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін у Програму

підтримки творчої діяльності

аматорських колективів

Сокальського району у 2018 році

 

Відповідно до п. 16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку, Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни у Програму підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році (далі – Програма), затверджену рішенням сесії Сокальської районної ради № 535 від 11.05.2018 року, виклавши:

1.1. Абзац 2 розділу 2 «Мета Програми» у наступній редакції:

«Для фінансування у Програмі подаються шість колективів: Народний аматорський духовий оркестр Сокальського районного народного дому, Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Народного дому с.Зубків, Народний аматорський ансамбль танцю «Бужани» Народного дому с.Ільковичі, Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Сокальського районного народного дому, Народний аматорський чоловічий хор «Плугатар» Народного дому с.Стенятин, вокальний ансамбль «Мрія» Народного дому с.Лубнівка.

Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Любисток» Сокальського районного народного дому – яскравий самобутній колектив в історії вокальної культури району, виконавець кращих зразків сучасної та народної української пісні. Розпочав свою творчу діяльність в 1973 році. Почесне звання «Народний» було присвоєно у 1982 році. У творчому репертуарі колективу понад 100 творів вокального жанру українських та місцевих композиторів, фольклору. За цей період вокальний ансамбль був неодноразовим призером районних, обласних, міжнародних фестивалів і конкурсів: «Золоті трембіти» м.Трускавець, «Сонячні кларнети» м.Львів, «Грубешівські зустрічі» Польща та ін. Колектив проводить велику концертну діяльність, за час існування ансамблю проведено понад 1000 концертів та виступів на різних концертних майданчиках, вони бажані учасники фестивалів, свят, мистецьких програм та різноманітних урочистостей. 28 жовтня 2018 року виповнюється 45 років з часу заснування колективу.

Народний аматорський чоловічий хор «Плугатар» Народного дому с.Стенятин створений у 1986 році керівником Іваном Бараном. В репертуарі колективу українські народні пісні, козацькі, стрілецькі, релігійні, а також сучасні патріотичні твори. За понад тридцять років творчої діяльності колектив не раз брав участь у багатьох обласних та районних конкурсах. А в 1991 році, напередодні референдуму, разом з квартетом «Явір» здійснили поїздку з концертною програмою в Луганську область. У 2008 році колектив очолив Ігор Курач. Колектив сьогодні є активним учасником усіх культурно-просвітницьких заходів не тільки у районі, але й за його межами. Хористам необхідна закупівля сценічного взуття.

Вокальний ансамбль «Мрія» Народного дому с.Лубнівка створений у 2006 році, керівником колективу є Галів Руслана. В репертуарі колективу українські народні пісні, стрілецькі, ліричні, патріотичні, релігійні. Ансамбль налічує 10 учасників. Колектив проводить активну концертно-гастрольну діяльність у районі. Учасники ансамблю потребують закупівлі сценічних костюмів».

1.2. Розділ 3 «Основні заходи Програми» у наступній редакції:

  • «грошова винагорода для учасників Народного аматорського духового оркестру Сокальського районного народного дому;
  • придбання сценічних костюмів для Народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Берегиня» Народного дому с.Зубків;
  • придбання сценічних костюмів для Народного аматорського ансамблю танцю «Бужани» Народного дому с.Ільковичі;
  • придбання сценічних костюмів для Народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Любисток» Сокальського районного народного дому»;
  • придбання сценічного взуття для Народного аматорського чоловічого хору «Плугатар» Народного дому с.Стенятин;
  • придбання сценічних костюмів для вокального ансамблю «Мрія» Народного дому с.Лубнівка.

1.3. Додатки 1-3 до Програми у новій редакції, що додаються.

  1. Фінансовому управлінню райдержадміністрації при формуванні та внесенні змін до бюджету спланувати видатки на фінансування завдань і заходів Програми.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

     

Голова районної ради                                              Микола Пасько

628 ріш. зміни Програма амат. колективи 30.10.18