Рішення №631 від 30 жовтня 2018 року/Про внесення змін до загальнорайонних Програм

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

            ХХХІV сесія  VІІ__скликання
            Р І Ш Е Н Н Я 631

  30 жовтня 2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін до

загальнорайонних Програм

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійних комісій з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, Сокальська районна рада  Львівської області,

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 459 (далі – Програма), а саме:

 • Викласти Додатки 2 – 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2018 рік в новій реакції, що додаються.
 • Абзац 1, 2 підпункту 6.11. «Одноразова грошова допомога громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності» викласти у новій редакції:

«Одноразова грошова допомога громадянам, які мають статус інваліда війни, з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції та осіб, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності виплачується при умові реєстрації у Сокальському районні або фактичного проживання на території Сокальського районну не менше одного року до моменту звернення.

Підставою для виплати допомоги є заява особи, яка має право на виплату, копія паспорту та ідентифікаційного коду заявника, довідка про склад сім’ї або акт який підтверджує місце фактичного проживання на території Сокальського районну не менше одного року.»

2. Внести зміни до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 11 травня 2018 року № 529 (далі – Програма), а саме:

 • Викласти Додатки 1 – 3 до Програми фінансової підтримки при призначенні житлових субсидій за спрощеним порядком на 2018 рік, в новій реакції, що додаються.

3. Внести зміни до Програми інформаційної обізнаності окремих категорій громадян Сокальського району, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 07 грудня 2017 року № 413 (далі – Програма),а саме:

 • Абзац 5 пункту 5 «Обсяги, джерела фінансування та строки виконання Програми» викласти у новій редакції:

«Виконання Програми  здійснюється впродовж 2017 – 2019 роки.»

 • Абзац 6 пункту 6 «Порядок реалізації заходів Програми» викласти у новій редакції:

«Передплата газети «Голос з – над Бугу» проводиться на 2018 – 2019 роки»

 • Викласти Додатки 1 – 3 до Програма інформаційної обізнаності окремих категорій громадян Сокальського району в новій реакції, що додаються.

4. Внести зміни до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 22 грудня 2017 року № 458, виклавши Додатки 1 – 3 до в новій реакції, що додаються.

5. Внести зміни до Програми профілактики злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку в Сокальському районі, покращення матеріально-технічного забезпечення Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 27 червня 2018 року № 569, виклавши Додатки 1, 2 до Програми в новій редакції, що додаються та доповнивши Програму Додатком 3.

6. Внести зміни до Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2018 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 11 травня 2018 року №533 виклавши:

6.1. Розділ 2 «Заходи Програми» у наступній редакції:

«Організація відзначення державних, національних, релігійних свят та свят, утверджених Указами Президента, а саме:

 • День Конституції України;
 • День Прапора України;
 • День незалежності України;
 • День українського козацтва;
 • День проголошення ЗУНР;
 • Революція Гідності;
 • День пам’яті жертв голодоморів.
 • Організація перевезень творчих колективів з метою зміцнення суспільно-культурних зв’язків між Сокальщиною та іншими регіонами».

6.2. Абзац 2 Розділу 3 «Фінансування Програми» у наступній редакції:

«Загальна сума коштів, призначених на реалізацію Програми 45,0  тисяч гривень».

6.3. Додатки 1-3 до Програми у новій редакції, що додаються».

 7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ, з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

    

Голова районної ради                                              Микола Пасько

631 ріш. зміни райпрограм 30.10.18