Рішення №614 від 30 жовтня 2018 року/Про затвердження порядку денного тридцять четвертої чергової сесії Сокальської районної ради VIІ скликання

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ХХХІV сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я№ 614

30 жовтня 2018 року                                                                         м.Сокаль

 

Про затвердження порядку денного
тридцять четвертої чергової сесії
Сокальської районної ради VIІ скликання

 

Відповідно до пункту 15 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 20 Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання, Сокальська  районна рада Львівської області,-
                                                             

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити для розгляду на тридцять четвертій  черговій сесії районної ради сьомого скликання порядок денний:

№ п/п Назва питання Хто доповідає
1 Про затвердження порядку денного тридцять четвертої чергової сесії Сокальської районної ради VIІ скликання Пасько М.М.
2 Про організацію оздоровлення та відпочинку школярів Сокальського районну у літній період 2018 року Огінський В.Б.

Монастирський Р.Т.

3 Про інформацію щодо стану виконання робіт по Програмі «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки» Токай Р.Н.
4 Про виконання районного бюджету Сокальського району за І півріччя 2018 року Леонова Г.С
5 Про виконання районного бюджету Сокальського району за 8 місяців 2018 року Леонова Г.С
6 Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації Леонова Г.С
7 Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік Леонова Г.С.
8 Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в  Сокальському районі на 2016 – 2020 роки Баралус М.Й.
9 Про внесення змін до Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2018 рік Баралус М.Й.
10 Про внесення змін в районну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2016-2018 роки Федаш Г.З.
11 Про внесення змін до Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Сокальського району на 2018 рік Шевчук С.П.
12 Про затвердження Програми видавництва презентаційних книг у Сокальському районі в 2018 році Копейка М.В.
13 Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради від 22.12.2017 року № 455 Копейка М.В.
14 Про внесення змін в Програму підтримки та розвитку народних домів Сокальського району у 2018 році Михайлюк М.В.
15 Про внесення змін у Програму Підтримки творчої діяльності аматорських колективів Сокальського району у 2018 році Михайлюк М.В.
16 Про внесення змін в Програму підтримки і розвитку закладів дошкільної освіти Сокальського району на 2018 рік Монастирський Р.Т.
17 Про внесення змін до Програми захисту сільськогосподарських угідь від повторного заболочення та населених пунктів від підтоплення на 2018 рік Коханчук О.М
18 Про внесення змін до загальнорайонних Програм Огінський В.Б.
19 Про внесення змін до Програми забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення впс «Белз», впс «Угнів» Львівського прикордонного загону, що розташовані на території Сокальського району Львівської області на 2018 рік Андрущишин О.А.
20 Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки» Шевчук С.П.
21 Про затвердження Програми водопостачання населених пунктів Сокальського району на 2018 рік Шевчук С.П.
22 Про відкриття груп продовженого дня у закладах загальної середньої освіти Монастирський Р.Т.
23 Про  передачу приміщень з Сокальської ЗШ І-ІІІ ст. № 4 в  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Кравчук Т.Г.
24 Про  надання згоди на використання приміщень Белзького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Кравчук Т.Г.
25 Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Мисак М.І.
26 Про внесення змін в тимчасовий Порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району Береза О.А.
27 Про умови оплати праці керівників закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області Береза О.А.
28 Про затвердження Положення про встановлення надбавки за складність, напруженість у роботі керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області Береза О.А.
29 Про надання дозволу на оренду приміщень Кравчук Т.Г.
30 Про затвердження  технічної документації  про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  11,4180га, яка розташована за адресою: Варязька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
31 Про затвердження  технічної документації  про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік  земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  7,7016га, яка розташована за адресою: Стенятинська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
32 Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  28,7425га, яка розташована за адресою: Тартаківська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
33 Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  25,0147га, яка розташована за адресою: Хоробрівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
34 Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  9,1500га, яка розташована за адресою: Волицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
35 Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  6,8973га, яка розташована за адресою: Поторицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
36 Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею  17,6460га, яка розташована за адресою: Лучицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
37 Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  1,7700га, яка розташована за адресою: Опільська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) Бермес С.О.
38 Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної  ради Бойко В.І.
39 Про планування діяльності Сокальської районної ради Львівської області  на 2019 рік Бойко В.І.
40 Про затвердження Положення про надання щорічної грошової винагороди керівникам закладів освіти, комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»  та Сокальського районного методичного кабінету Сокальської районної ради Львівської області за сумлінну працю, зразкове виконання покладених на них обов’язків Бойко В.І.
41 Про затвердження Програми фінансової підтримки об’єктів благоустрою у Сокальському районі на 2018 – 2019 роки Шевчук С.П.
42 Про внесення змін в Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району Кравчук Т.Г.
43 Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сокальського району Кравчук Т.Г.
44 Про внесення змін до Програми підтримки органів виконавчої влади Сокальського району на 2018 рік Леонова Г.С
45 Про затвердження в новій редакції Статуту Сокальської Малої академії наук учнівської молоді Сокальської районної ради Львівської області Мусій С.С.
46 Про районну програму “Шкільний автобус” на період до 2020 року Бойко В.І.
47 Про погодження розміру плати за навчання та встановлення переліку пільг щодо плати за навчання у Сокальській ДШМ ім. В.Матюка на 2018-2019н.р. Думанська О.О.
48 Про делегування членів до складу Госпітальної ради Львівського госпітального округу Швед Р.Т.
49 Про внесення змін до Програми покращення санітарно-екологічного стану території Сокальського району Львівської області на 2018 рік Шевчук С.П.
50 Про затвердження  Програми підтримки молочного скотарства у господарствах приватного сектору Сокальського  району  на 2018 рік Коханчук О.М
51 Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них Бойко В.І.

 

Голова  районної ради                                                     Микола Пасько