Висновок постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

ВИСНОВОК

постійної депутатської комісії Сокальської районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 

«12» грудня 2018 р.

Комісія вирішила:

 1.  Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік».
 2. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік».
 3. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік».
 4. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району».
 5. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019 – 2021 роки».
 6. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів»
 7. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік»
 8. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2018 році»
 9. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про звіт голови районної ради про діяльність  за 2018 рік».
 10. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про призначення Фенчин Ганни Микитівни на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр»  Сокальської  районної ради Львівської області».
 11. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проект рішення «Про ефективність використання комунального майна районної ради, що перебуває в оперативному управлінні та господарському віданні бюджетних установ Сокальської райдержадміністрації».

Голова постійної комісії                                                                  Береза О. А.

 

Секретар постійної комісії                                                           Ігнатюк М. В.