Протокол №28 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

     ПРОТОКОЛ № _28_

      засідання постійної комісії

       з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

від «14»  грудня  2018р.

Присутні:

Голова постійної комісії:      Пограничний Володимир Ігорович

Секретар  комісії:                   Мороз Ігор Васильович

Члени постійної комісії: :      Шевчук Роман Миколайович, Криштоф Олег Степанович, Плечінь Ігор Якович, Монастирський Роман Теофілійович,  Козійчук Юрій Богданович, Петрашкевич Богдан Григорович.

Запрошені: голова Сокальської РДА,  нач. фінансового управління Сокальської РДА,  розпорядники бюджетних коштів.

СЛУХАЛИ: голову постійної комісії – Пограничного В.І.  «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії»

ВИРІШИЛИ:   Затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували: За – 7

Проти – 0

Утримались – 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2018 році.

2.Про виконання районного бюджету Сокальського району  за 9 місяців 2018 року

  1. Про виконання районного бюджету Сокальського району за 10 місяців 2018 року
  2. Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.
  3. Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.
  4. Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки.

7.Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.

8.Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2019 рік.

9.Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів.

10.Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019-2021 роки.

11.Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік.

12.Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійний Фонд «Карітас»- Сокаль на 2019 рік.

13.Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2019 рік.

14.Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік.

15.Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 роки.

16.Про затвердження Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі на 2019-2023 роки.

17.Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»

18.Про внесення змін до Програми «Енергозбереження для населення Сокальського району на 2017-2019 роки».

19.Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2019 році.

20.Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік.

21.Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2019 рік.

22.Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік.

23.Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік.

 

1.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2018 році.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т., Токай Р.Н.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2018 році.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

2.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про виконання районного бюджету Сокальського району  за 9 місяців 2018 року».

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.,  Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про виконання районного бюджету Сокальського району  за 9 місяців 2018 року»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

3.СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про виконання районного бюджету Сокальського району  за  10 місяців

2018 року».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.,  Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про виконання районного бюджету Сокальського району  за  10 місяців 2018 р.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

4 СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації.»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

5 СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік.»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення     Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік з поправками.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

6.СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування  та архітектури Сокальської РДА  Баралус М.Й.  Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016-2020 роки.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

7.СЛУХАЛИ: : Начальника відділу містобудування  та архітектури Сокальської РДА  Баралус М.Й. Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Монастирський Р.Т.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект   Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

  1. СЛУХАЛИ: Начальника відділу молоді та спарту Сокальської РДА Копейку М.В. Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект Про затвердження районної Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2019 рік.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

9.СЛУХАЛИ: Головного спеціаліста відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Сокальської РДА Осміловську У.Р. Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів.

ВИСТУПИЛИ:

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

  1. СЛУХАЛИ: Начальника служби у справах дітей Сокальської РДА Федаш Г.З. Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019-2021 роки.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я., Шевчук Р.М., Криштоф О.С.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення Про затвердження районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019-2021 роки.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

11.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я., Шевчук Р.М. по пільгових перевезеннях.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

12.СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійний Фонд «Карітас»- Сокаль на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійний Фонд «Карітас»- Сокаль на 2019 рік.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

  1. СЛУХАЛИ: Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2019 рік.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

14.СЛУХАЛИ:  Начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

15.СЛУХАЛИ: Головного лікаря Сокальської ЦРЛ Шведа Р.Т. Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 роки.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ» на 2016-2019 роки.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

16.СЛУХАЛИ: Начальника відділу з питань цивільного захисту Сокальської РДА Наумчука Ю.С. Про затвердження Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі на 2019-2023 роки.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про затвердження Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі на 2019-2023 роки.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

17.СЛУХАЛИ: Начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури  Сокальської РДА Шевчука С.П. Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

18.СЛУХАЛИ: Начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури  Сокальської РДА Шевчука С.П. Про внесення змін до Програми «Енергозбереження для населення Сокальського району на 2017-2019 роки».

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про внесення змін до Програми «Енергозбереження для населення Сокальського району на 2017-2019 роки».

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

19.СЛУХАЛИ: Керуючого справами Сокальської районної ради Ребрину Л.Я. Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2019 році.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2019 році.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

20.СЛУХАЛИ: Керуючого справами Сокальської районної ради Ребрину Л.Я.

Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського району на 2019 рік.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

  1. СЛУХАЛИ: Керуючого справами Сокальської районної ради Ребрину Л.Я. Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І,

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2019 рік.

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 1

22.СЛУХАЛИ: Начальника відділу економіки Сокальської РДА Лагоду Н.П. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік.

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

  1. СЛУХАЛИ: Начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Монастирський Р.Т., Мисак М.І., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік.

Голова постійної комісії                                        Пограничний В.І.

 

Секретар  комісії                                                     Мороз І.В.