Висновок депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та ЗМІ

ВИСНОВОК

за результатами засідання від «17» грудня 2018 р.

 

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний ХХXVІ сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
 2. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району за 9 місяців 2018 року»
 3. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про виконання районного бюджету Сокальського району за 10 місяців 2018 року»
 4. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської районної державної адміністрації»
 5. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про інформацію щодо використання коштів, виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2018 році».
 6. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2018 рік»
 7. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»
 8. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про призначення Фенчин Ганни Микитівни на посаду директора Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний  центр»  Сокальської   районної ради Львівської області»   
 9. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про зміну і встановлення меж села Перв’ятичі Перв’ятицької сільської ради Сокальського району Львівської області».
 10. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про зміну і встановлення меж села Поториця Поторицької сільської ради Сокальського району Львівської області».
 11. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки  земельної  ділянки громадянина  Сайчук Петра Григоровича, адреса земельної ділянки: Львівська область Сокальський район, село Заставне вул.Вокзальна,10 (за межами населеного пункту) ».
 12. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок для оформлення спадщини, що знаходяться у власності  у гр.  Сироїжко Анастасії Михайлівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бутинської сільської ради  (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області ».
 13. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження  технічної документації про  нормативну  грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  11,6734га, яка розташована за адресою: Волицька сільська рада Сокальського

14.  Рекомендувати сесії районної ради  розглянути запропонований проект рішення « Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного                  сільськогосподарського виробництва  площею  7,0000га, яка розташована за адресою: Княжівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту»

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  20,1250га, яка розташована за адресою: Сілецька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)».
 2. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  4,5000га, яка розташована за адресою: Стенятинська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)».
 3. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  8,2559га, яка розташована за адресою: Стенятинська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 4. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  16,0000га, яка розташована за адресою: Телязька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)».
 5. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства  площею  21,8285га, яка розташована за адресою: Хлівчанська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 6. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про затвердження технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної  ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  площею  9,9021га, яка розташована за адресою: Хоробрівська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)».
 7. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  технічної документації  про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 11,4180га, яка розташована за адресою: Варязька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 8. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  технічної документації  про нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік  земельних ділянок для продажу права оренди  на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  7,7016га, яка розташована за адресою: Стенятинська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 9. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  9,1500га, яка розташована за адресою: Волицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 10. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  6,8973га, яка розташована за адресою: Поторицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 11. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення фермерського господарства площею  17,6460га, яка розташована за адресою: Лучицька сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту) »
 12. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  технічної документації про  нормативну грошову  оцінку  земельної   ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що включена  в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею  1,7700га, яка розташована за адресою: Опільська сільська рада Сокальського району Львівської області (за межами населеного пункту)»
 13. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про Програму соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2019 рік»
 14. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про кошторис видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2019 рік» та встановити преміювання в розмірі 100% посадового окладу для голови районної ради та 80% посадового окладу для заступника голови районної ради
 15. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження кошторисів закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району»
 16. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про районний бюджет Сокальського району на 2019 рік»
 17. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 26.11.2015 року №11 «Про обрання постійних комісій районної ради»» і внести зміни в призначення голови комісії. Рекомендувати призначити головою комісії  Макачку І.П.
 18. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про внесення змін до Програми «Енергозбереження для населення Сокальського району на 2017-2019 роки»»
 19. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2019 році»
 20. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2019 рік»
 21. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Сокальському районі на 2019 – 2021 роки»
 22. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про внесення змін до Програми розроблення містобудівної документації в Сокальському районі на 2016 – 2020 роки»
 23. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2019 рік»
 24. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження  Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі на 2019-2023 роки»
 25. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів»
 26. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження районної програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2019 рік»
 27. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2019 рік»
 28. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2019 рік»
 29. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2019 рік»
 30. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2019 рік»
 31. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про внесення змін до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КЗСРРЛО «Сокальська ЦРЛ»  на 2016-2019рр.»
 32. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про звіт голови районної ради про діяльність  за 2018 рік»
 33. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про ефективність використання комунального майна районної ради, що перебуває в оперативному управлінні та господарському віданні бюджетних установ Сокальської райдержадміністрації »
 34. Рекомендувати включити в порядок денний сесії районної ради питання «Про звернення Сокальської районної ради Львівської області, розгляд запитів, звернень депутатів та відповідей на них»

Голова постійної комісії                                                                      Ярослав Гаврилів