Рішення №672 від 18.12.2018 року /Про затвердження  технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок для оформлення спадщини, що знаходяться у власності у гр.  Сироїжко Анастасії Михайлівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бутинської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

          ХХХVІ сесія  VІІ__скликання
          Р І Ш Е Н Н Я 672

   18   грудня  2018 року                                                                     м.Сокаль

 

Про затвердження  технічної документації

з  нормативної  грошової  оцінки  земельних

ділянок для оформлення спадщини, що знаходяться у

власності у гр.  Сироїжко Анастасії Михайлівни,

для ведення товарного сільськогосподарського

виробництва на території Бутинської сільської ради

 (за межами населених пунктів) Сокальського району

Львівської області

 

Розглянувши технічну  документацію  з  нормативної грошової оцінки  земельних ділянок у власності у гр.Сироїжко Анастасії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бутинської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області, враховуючи позитивний висновок  державної експертизи землевпорядної  документації від  03 жовтня 2018 року  №1208, керуючись ст.10 Земельного кодексу України, ст. ст. 13, 23 Закону України «Про оцінку земель», ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи висновок постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій,  Сокальська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію з  нормативої  грошової  оцінки  земельних ділянок у власності у гр.Сироїжко Анастасії Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бутинської сільської ради (за межами населених пунктів) Сокальського району Львівської області:

– земельна ділянка площею 0,7541 га, кадастровий номер 4624880600:07:000:0789, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 12828,68 гривень, в тому числі за І кв. м. – 1,70 гривень.

 

– земельна ділянка площею 0,9670 га, кадастровий номер 4624880600:18:000:0982, нормативна грошова оцінка земельної ділянки складає 10044,62 гривень, в тому числі за І кв. м. – 1,04 гривень.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій.

 

Голова районної ради                                         Микола Пасько