Про надання дозволу на оренду приміщень

      ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

    сесія  VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 

                               2019 року                                                               м. Сокаль

 

Про надання дозволу
на оренду приміщень

Розглянувши звернення від 07. 12. 2018 року № 31 Товариства Польської культури Львівщини відділ в Сокалі, враховуючи погодження балансоутримувачів, з метою більш ефективного використання комунального майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району та забезпечення збільшення надходжень до районного бюджету, керуючись п.19 ст.43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.7 та ст.9 Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, п. 2.4 Положення про оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району,  враховуючи висновки постійної комісії  районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

 

  1. Надати Сокальському районному народному дому дозвіл на продовження терміном на 2 роки 11 місяців, договору оренди нежитлового приміщення загальною площею 31,2 м. кв., що знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 36, для розміщення офісу громадської організації.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                     Голова районної ради                                                              Микола Пасько