Про звіт генерального директора Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради  про роботу

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

___ сесія  VІІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

_____________ 2019 року                                                                          м.Сокаль

Про звіт генерального директора

Комунального підприємства

«Телерадіокомпанія «Сокаль»»

Сокальської районної ради

 про роботу

 

Заслухавши та обговоривши звіт про роботу Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районої ради, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій районної ради, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Статутом Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

ВИРІШИЛА:

  1. Звіт генерального директора Комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Сокаль»» Сокальської районої ради про роботу взяти до відома.
  2. Генеральному директору КП ТРК «Сокаль» Новацькому О.Є. продовжити роботу із виготовлення проектно-кошторисної документації на проведення реконструкції частини приміщень нежитлової будівлі в м.Сокаль на пл.Січових Стрільців, 18, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Сокальського району, і передане КП ТРК «Сокаль» на правах господарського відання.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сокальської районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва.

 

                                         Голова районної ради                                                                     Микола Пасько

ЗВІТ Про діяльність за 2018 рік