Лютий 12 2019 0Комент.

102 роки відзначила жителька села Карів

11 лютого, жителька села Карів Сокальського району, Ванько Меланія Іванівна, відзначила 102 роки.

До світлої оселі жінки, аби вручити подарунки та побажати усіляких гараздів, завітали заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, директор Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бугай, Карівський сільський голова Мирослав Кінас, директор Карівської ЗШ І-ІІ ступенів Олександра Кушнір, завідуюча бібліотекою Надія Білоцеркович, а також учні та вчителі місцевої школи.

Василь Бойко побажав Меланї Іванівні здоров’я, миру, добробуту, уваги і поваги від всієї великої родини. Усі присутні приєдналися до вітань та вручили ювілярці подарунки. Приємні музичні вітання довгожителька приймала від своїх односельчан та школярів.

Народилася Меланія Іванівна 11 лютого 1917 року у селі Карів. Ще немовлям залишилась напівсиротою і з того часу проживала

з татом та мачухою. З 1952 по 1954 роки працювала в лікарні міста Угнів, а з 1955 по 1971  – в місцевому колгоспі. Маланія Ванько народила та виховала дві дочки, має 5 внуків, 7 правнуків та 3 праправнуки.

За більш як сто літ жінка пережила багато, мала багато важких випробувань: непоправний біль втрати найрідніших людей (чоловіка та доньки), воєнні роки. Але постійно жила з вірою та сподіваннями на те, що Бог завжди допоможе й підтримає у важкі хвилини й щирою молитвою просила у Всевишнього спасіння й підтримки.

Відеосюжет про святкування 102 річниці жительки сел Карів