ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

25 лютого 2019 року

Проект рішення Сокальської районної ради Львівської області “Про затвердження  Порядку здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro»”.

Розробник – виконавчий апарат  Сокальської районної ради Львівської області.

Проектом регуляторного акту передбачається затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro»,  розробленого у відповідності до вимог Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  Закону України “Про публічні закупівлі”, Наказу ДП “Зовнішторгвидав України” від 13.04.2016  р. №35 «Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель» (зі змінами та доповненнями) та Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків (затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. №166).

Порядком здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro» встановлюється порядок здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг  Сокальською районною радою Львівської області за бюджетні кошти у системі електронних закупівель.
Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» проект рішення районної ради “Про затвердження  Порядку здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг в Сокальській районній раді Львівської області через електронну систему публічних закупівель «Prozorro»” та аналіз його регуляторного впливу будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті  Сокальської районної ради Львівської області (www.rajrada.sokal.lviv.ua).
Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

 

Пропозиції та зауваження до проекту  регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу прийматимуться у письмовому вигляді:
– за адресою: приймальня районної ради, вул. Шептицького, 26, м.Сокаль, 80001;
– електронною поштою за адресою: radasokal@gmail.com.

    Голова районної ради                                            Микола Пасько